Kamarádky, které spojil LUPUS - povídání o jejich životě

POVÍDÁNÍ O BĚŽNÉM ŽIVOTĚ - kamarádky, které spojil LUPUS - případně i jiné :-)

Příspěvekod Monyna » ned kvě 07, 2006 6:43 am

Alenko, doufám,že voda brzy opadne a vy se budete moct vrátit domů.Mějte se nejlíp,jak je to jen v dané situaci možné.
Monyna
 
Příspěvky: 78
Registrován: čtv kvě 04, 2006 9:40 am
Bydliště: Kraslice CZ

Příspěvekod Janda » ned kvě 07, 2006 11:17 am

Alenko, myslíme na tebe, až budeš zase doma hned nám napiš.Držte se
Janda
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv kvě 04, 2006 3:24 pm

Příspěvekod Jana » ned kvě 07, 2006 4:17 pm

Alenko myslím na Tebe, celou rodinu a blízké lidičky. Voda je velký živel, sama s ní mám zkušenosti. Vydržte všichni zase bude dobře. Jana
Jana
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 05, 2006 1:49 pm

Příspěvekod Jana » ned kvě 07, 2006 4:36 pm

Ahoj Jani, vůbec Ti nezávidím starosti s přípravou svatby. Ta naše bude až 16. září, ale mladí odlétají v červnu do Skotska a tak vše organizujeme v předstihu. Myslela jsem si, že přípravy proběhnou v klidu a bez stresu, ale matka našeho nastávajícího patří do kategorie arogantních dam a je s ní bohužel velmi těžká domluva. Už jsem psala Alence, že mám velké obavy o Lucku, protože je velmi citlivá a hodná holka a stále si říkám, proč zrovna mé dítě musí vyvdat čítankový příklad tchýně. Asi je to osud. Dnes jsme byli na výstavě s Robinkem, umístil se na 3. místě z 12 pejsků a zvládli jsme i jeho bonitaci, takže máme chovného psa a tím končím s výstavami. Je to pro mě hodně vysilující a můj hodný manžel to nezvládá psychicky. Bohužel ani po několika letech nepochopil, že i do výstavnictví pronikla korupce a známosti, což se promítá do hodnocení pejsků. Já to beru všechno sportovně a s nadhledem, ono se ani nic jiného nedá dělat. Jani moc Ti přeji aby Ti vyšetření dopadlo na výbornou. Já jedu koncem května znovu na revmatologii, protože jsem užívala EQUORAL (cyklosporin A) a tenhle "bezva lék" mě úplně rozhodil a tak primář vymýšlí další typ léčby, už nyní mám obavu. Občas si připadám jako pokusné zvířátko, ale asi to je nutností. Přeji krásný víkend. Jana
Jana
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 05, 2006 1:49 pm

Příspěvekod Janda » ned kvě 07, 2006 4:45 pm

Ahoj Jani, moc ti děkuji za přání...
Taky doufám, že všechno dopadne dobře-svatba i vyšetření..
Dneska jsme taky měli závodní den-Kamilka běžela svůj první přespolák a doběhla pátá z dvanácti-měli jsme obrovskou radost, protože byla ze všech nejmladší...Přeji hezký svátek..
Janda
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv kvě 04, 2006 3:24 pm

Potopa

Příspěvekod Alenka K. » ned kvě 07, 2006 7:24 pm

[
Evakuovali nas,vcera odpoeldne. Nemam sebou vubec nic. Ani boty. Byl to des, pozdeji napisu vic. Silim, co je doma.....Ani se nemohu spojit s Kennedym prtooe nemam sebou ani telefonni karty a jeho ciislo. Navic nemam sebe bryle a to je nejhorsi. Normalne je nwpopuzivam, ale na psani jo......takze onluvte preklepy. Klondike se rozvodnil a nema kam tect, Yukon jeste nepaskl. Udoli Klondiiku je pod vodou.Ozvu se
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Alenka K. » čtv kvě 11, 2006 9:52 am

Tak se vsem moc omlouvam, napred to byla povoden, ted jsem jela pro manzela do Whitehorsu..prave jsem se vratila. Vidim, ze tady se prestalo psat....doufam, ze jste vsichni v poradku, dejte o sobe vedet. Ted jsem unavwna, zitra zacnu psat, musim taky uklizet...je toho hodne, no jako po potope. Jsem unavena jsou dve v noci....tak dobrou noc:)
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Jana » čtv kvě 11, 2006 7:11 pm

Alenko jsem moc ráda, že jsi s rodinkou pohromadě a hlavně doma. Nesnaž se za každou cenu všechno rychle zvládnout. Pamatuj, že práce není zajíc a tak neuteče a na prvním místě je zdraví. Kluci Ti jistě s úklidem pomohou. Myslím na všechny. Jana
Jana
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 05, 2006 1:49 pm

Příspěvekod Janda » čtv kvě 11, 2006 8:45 pm

Alenko, to se nediv, že se tady přestalo psát-všichni s napětím očekávali, jak to u vás dopadne. Mě například moje starosti připadaly proti těm tvým úplně banální, proto jsem jen čekala, až napíšeš, že už jste doma.
Jsem ráda,že všechno dobře dopadlo a že už budete celá rodina pohromadě. Mějte se a moc to s úklidem nepřeháněj.
Janda
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv kvě 04, 2006 3:24 pm

Příspěvekod Alicka » sob kvě 13, 2006 4:04 pm

Alenko, to je neuveritelne, clovek se na tyden ztrati a ty mas opet takove vzruso. Beha mi mraz po zadech a trepou se mi ruce. Posilam Ti hodne energie a positivni sily aspon virtualne. Davej na sebe pozor, hlavne bud v teple at se nenachladis. Jestli Ti muzu nejak pomoct prosim Te napis mi, nebo se sbalte a prijedte na chvilku k nam nez se to vsechno zklidni, u nas je mista dost. Je to hrozne, mam Ti neco poslat? Ozvi se mi. :(
Alicka
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv kvě 04, 2006 7:52 pm

Alicko dik

Příspěvekod Alenka K. » ned kvě 14, 2006 3:51 pm

ne jsme celkem v poradku az na vodu. Je kontaminovana, ani nevim, co z ni vsechno muzeme dostat ale je toho moc. No dva dny jsme ji pili tak snad to prezijeme.
Takze musime prevarovat a to je desny, protoze to abych prevarovala vsechno, vcetne vody na nadobi. Chutna po plisni. A pachne.No musime to zvladnout. Kdyz se to stalo tak to byl vlastne napinavy...jako dostane se k nam voda nebo ne? Bohuzel, nez jsme to zjistili tak jsme byli policejne vystehovani. A ted....nejak to shledavam daleko horsi ty nasledky nez primo kdyz se to stalo. Jinak uz brzy neco napisu uz jsem to mela skoro prelozene kdyz jsem musela odhodit komp a utikat:)
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Monyna » pon kvě 15, 2006 12:33 pm

Ahojky všem.
Po týdnu jsem zpátky,odpočatá plná energie.Byla jsem s malou u mamky a prospělo mi to. Bohužel musím dám Michalku do latě,je pěkně rozlítaná a neposlušná.Né že by dřív nějak zvlášť poslouchala,ale teď je to přeci jenom horší :lol:
Alenko,jsem ráda, že voda opadla a že jste doma.Ještě to chce asi dát do kupy,ale to půjde,uvidíš.Máte tam takové to záplavy často nebo to je jen vyjímka způsobená tou dlouhou zimou, která se zuby nehty držela i u nás?
S tím překladem nespěchej,máš důležitější věci na práci.
Jani,gratuluji Robbymu k umístění.Mě by,stejně,jako tvého muže,vytáčelo,že i při těchto výstavách vládně korupce a kamarádšoft.Myslím si,že to může mnoho milovníků a chovatelů zvířat odradit.Nebo se pletu?Zvířata miluju, ale asi bych neměla tu trpělivost připravovat se na výstavy a soutěže.
Alicko,i já mám doma Lucinku,nemám jí sice v bříšku,ale v klícce,je to morčátko :P .Docela mě pobavilo,že jsis´ "jí" pojmenovala.Bylo to jen tak spontální nebo ti to třeba nějak psychicky pomáhalo.Mám známého,kterému je 35,je po 3 transplantacích a ani jedna ledvina se neujala.Nevím,jak je to u vás,ale tady platí 3x a dost.Takže už nemá nárok na další.
Jando,Kamilce samozřejmě taky gratuluji k pátému místu.Jak jste to oslavili?
Mějte se zatím hezky a brzy ahoj.
Monyna
 
Příspěvky: 78
Registrován: čtv kvě 04, 2006 9:40 am
Bydliště: Kraslice CZ

Příspěvekod Jana » pon kvě 15, 2006 5:58 pm

Ahoj všem děvčatům. Tak nám začal další květnový týden a vypadá to na sluníčkem prozářené dny, což nám zrovna neprospívá. Tedy ne, že bych sluníčko neměla ráda, vždy jsem patřila k jeho milovnicím, ale v posledních letech nějak nemůžeme najít společnou řeč. Alenko doufám, že se u Tebe vše vrací do normálu a voda dostala rozum. Nikdy jsi nepsala o povodních a tak mně Tvoje zpráva dost zaskočila. Mony díky za přání k Robíčkovým úspěchům. Po této poslední výstavě jsem byla rozhodnutá, že bude skutečně tou poslední, ale červík ve mě hlodal a tak jsem Robinka přihlásila ještě na jednu krajskou výstavu a potom už opravdu konec! Dívám se, jak je jméno Lucinka oblíbené, jmenuje se tak i moje dcera, která se bude 16. září vdávat. Tedy věk už na to má (v listopadu jí bude 25), ale přesto si myslím, že ještě mohla počkat, hlavně proto, že mi bude doma chybět, to je projev mateřské sobeckosti :lol: Jani už máš po svatebním veselí? Dopadlo vše podle Tvých a nevěstiných představ? Pochopila jsem správně, že svatba byla minulý víkend? Děvčata
užívejte krásných jarních dní a nedejte šanci lupusu. Jana
Pokud se chtece podívat na ty moje chlupáčky tady ke možnost:
www. bichon.wz.cz
Belinka se podle PP jmenuje Cindie
Jana
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 05, 2006 1:49 pm

Příspěvekod Janda » pon kvě 15, 2006 8:07 pm

Ahojky všichni,
Jani, máš pravdu, svatba byla v sobotu a byla fakt úžasná. Všechno se povedlo, bylo hodně veselo, nikdo se nepopral, ani nepohádal a myslím, že všichni(krom těhotné nevěsty) si to užili.-bude mít alespoň hezké video :? . Tak hodně jsme tancovali, až mi bylo celou noc špatně, protože ten natřásaný žaludek to jídlo nějak nezvládl. Ale to mi zas tak nevadí. Víc by mi vadila vzpomínka na nepovedenou svatbu.
Pořád mám spánkový deficit (dneska jsem vstávala v půl páté do práce :cry: ) Zítra mě ještě k tomu čeká ta jednodenní hospitalizace na neurologii-tak se trochu děsím. Ještě musím dát rychle do pořádku domácnost, a pak jdu naspávat. Mějte se všichni jak nejlíp to jde. Dobrou noc
Janda
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv kvě 04, 2006 3:24 pm

Příspěvekod Jana » pon kvě 15, 2006 8:45 pm

Ahoj Jando. Jsem moc ráda, že se svatební veselí povedlo na jedničku. Novomanželům přeji hodně lásky, rodinné pohody a hlavně aby život brali s nadhledem a ne příliš vážně. Tobě držím pěsti aby zítřejší vyšetření bylo jenom příjemnou záležitostí a bez nálezu. Dobrou noc. Jana
Jana
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 05, 2006 1:49 pm

PředchozíDalší

Zpět na NA KUS ŘEČI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
[CNW:Counter]