Nektere diety jsou i velice zdrave!!!!!!!

Polévky, nápoje, příkrmy - všechno, co je vhodné jíst, když potřebujeme zhubnout!

Nektere diety jsou i velice zdrave!!!!!!!

Příspěvekod Alenka K. » úte srp 15, 2006 5:07 am

Tenhle jidelni 7 denni plan muze byt pouzivany tak casto jak si prejete. Jestli ho budete spravne dodrzovat, vycisti vas system od necistot a da vam pocit well- being. Za sedm dni se budete citit lehci nejmene o 5 kilo a mozna i 8 kilo a budete mit pocit vzrustajici energie

Polevka
1-2 konzervy rajcat
3 a nebo vic velkych zelenych cibulek
1 konzerva hoveziho bujonu bez tuku
1 baleni kureciho bujonu a nudlemi (Lipton soup mix)
asi kilo rapikateho celeru (celery)
2 kila mrkve
2 zelene papriky

Osolit, opeprit, ,uzete pridat cesnek, petrzelku, jakekoliv koreni chcete. Ja jsem pridala Podravku a jalapeno papricky. Nakrajet zeleniny na kousky, zalit vodou a varit prudce asi deset minut. Pak ztlumit a varit do mekka.
Tuhle polevku muzete jist kdykoliv mate hlad. Jezte kolik chcete a kdy chcete. Tahle polecka vam neda zadne kalorie. Cim vic ji snite tim vic zhubnete. Muzete si naplnit termoskua jist ji i v praci behem dne.....a vite co? Ja jsem z ni mela strach, ale ona chutna fantasticky!
Pit muzete neslazene dzusy, caj, kavu, cranberry dzus, netucne mleko a vodu vodu vodu!

Prvni den:
Jakekoliv ovoce krome bananu!!!!!) Libovolne druhy melounu jsou nizsi na kalorie nez jine ovoce. Jez dneska jenom polevku a ovoce.


Druhy den

Jakakoliv zelenina. Jez dokud nejsi na prasnuti....syrove, varene, konzervovane.....jakoukoliv zeleninu. Vyhni se lusteninam a kukurici. Vecer si dej za odmenu velkou bramboru s maslem! Nejez zadne ovoce!

Treti den:
Jez polevku, ovoce a zeleninu kolik chces/ Zadna brambora dneska....sorry!
Jestli jsi nesvindlovala, mela bys byt o tri kila lehci. (5-7 poundu)

Ctvrty den:
Banany a netucne mleko. Snez aspon tri banany a vypij kolik mleka chces. Dneska potrebujes potassium. Proteiny a calcium snizuje chut na sladke.

PATY DEN
Hovezi a rajcata. Muzes mit 10-20 ounces of beef, 6 rajcat a polevku aspon jednou.

Sesty den
Hovezi a zelenina, jez co chces hoveziho a zeleniny dneska!
Muzes mit i 2 az tri stejky jestli chces! K nim nejaky zeleninovy salat ale bez brambory. Aspon jednou polevku.


Sedmy den
Ryze, neslazeny dzus, zelenina a polevka. Muzes do ryze pridat varenou zeleninu.
\
Na konci dne jestli jste nepodvadeli byste meli ztratit 10-17 poundu (5 az 8 kilo)
Jestli chcete hubnout dal....pockejte dva dny a zacnete znovu.
Zadny alkohol!
Jeden den si muzete misto hoveziho dat rybu nebo kure, ale druhy den byto opravdu melo byt hovezi maso. Nezapomente cim vic jite polevku tim vic hubnete!
Tahle dieta prisla z nemocnice kde operuji pacienty se srdecnimi problem a potrebuji shodit vahu pred operaci.

Preji hodne uspechu....ja jsem prave po prvnim dni a jestli to pomuze na hubnuti, tak to je nejjednodussi dieta co znam!

Alenka Kennedy
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod dorka » úte srp 15, 2006 5:23 pm

já bych teda na tyhle diety byla vopatrná. tohle je ta nejlepší cesta pro jojo efekt. to ale neni tak hrozný jako ničení zdraví. každej rozumnej člověk ví, že takovej váhovej úbytek je hodně nezdravej a nejlepší cesta ke kolapsu!!! ideální sou zhubnutý tři kila za měsíc. páč hubnutí chce hlavně hodně pohybu a TRPĚLIVOST. tož tak :roll:
Uživatelský avatar
dorka
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte črc 04, 2006 8:30 pm

Hele Dorko

Příspěvekod Alenka K. » úte srp 15, 2006 8:49 pm

tohle rozhodne neni nezdrava dieta. Navic te velice procisti, prida energii. Jinak by ji nepouzivali prave v nemocnici. A hlad nemas.....polevka co jis nema kalorie. Ja mam dole 25 kilo a nejak mi nepripadne e by to byl "jojo" efekt. Jen to chce pak velice hlidat........no to kazdej taky neumi! No a kdyz to neuhlidas proste to udelas za par dni znovu. Zelenina, ovoce, libove maso je velice vyvazena dieta.
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Re: Nektere diety jsou i velice zdrave!!!!!!!

Příspěvekod dorka » stř srp 16, 2006 8:00 am

Preji hodne uspechu....ja jsem prave po prvnim dni a jestli to pomuze na hubnuti, tak to je nejjednodussi dieta co znam!

Alenka Kennedy


Ja mam dole 25 kilo

Alenka Kennedy


po prvním dni??? no to je teda síla! :lol: :lol: :lol:

Hele, zdravý to bejt může, ale já věřim dochtorum. a ti říkaj: zmenšit porce, nejíst po pátý večer a hejbat se... za půl roku sem tak zhubla deset kilo a je mi super. neni kam pospíchat.

P.S. každý hubnutí víc jak tři kila za měsíc je zátěží pro organismus natož pět až osum kilo za tejden!!! pac a pusu
Uživatelský avatar
dorka
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte črc 04, 2006 8:30 pm

Alenka

Příspěvekod Alenka K. » stř srp 16, 2006 9:36 am

pochopitelne ze ne po prvnim dni. Jsem blba ze jsem sem neco psala! Nevim jesli se da pochopit ze zelenina a dietni maso a polevka ktera je sice zaplnujici ale netucna nemuze byt nic spatneho. Ja jsem byla touhle dietou nadsena, protoze odlehcuje srdci a to je pro mne nejdulezitejsi. Vas nezajima, fajn. Nikomu ji nenutim.
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod dorka » stř srp 16, 2006 10:06 am

to se na mě nezlob, ale takhle rychlý zhubnutí nepomůže ani srdci. naopak...
Uživatelský avatar
dorka
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte črc 04, 2006 8:30 pm

Dorko

Příspěvekod Alenka K. » stř srp 16, 2006 8:14 pm

jeste jsem neslysela ze by nekomu ublizilo kdyz ji jenom ovoce, zeleninu a libove maso!
A to je vsechno co na te diete je. Jo taky mleko a banany. Je neprosto vyvazena a neni na ni hlad. Navic rikam,,ze nikoho nenutim. Chcete ji zkusit, v poradku, nechcete....je mne to uuuuplne jedno!!!!!!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Kamila » čtv srp 17, 2006 7:43 am

Ale no tak holky...urcite mate svym zpusobem pravdu obe. Ta dieta zni prima, ale videla bych ji tak na tyden, asi ne na hodne dlouhou dobu - to fakt zdravy nebude. A ze shazuji pacienti pred operaci - jasne, protoze asi kvuli operaci potrebuji shodit rychle. Jinak urcite v dlouhodobem horizontu by se melo shodit nejvys 4 kila za mesic. Nicmene se mi dobre keca, potrebuju shodit asi pet kilo a furt se to nehejba.... jsem totiz desne mlsna. Netrpim hladem, kdyz drzim dietu, ale po tydnu takovehle diety slintam pri pohledu na dva dny stary rohlik - toz co se mnou?????
Kamila
Kamila
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř kvě 24, 2006 10:09 am
Bydliště: Praha

tak polopaticky:

Příspěvekod dorka » čtv srp 17, 2006 8:52 am

ty to furt nechápeš... ta dieta sama vo sobě nejni špatná. Špatnej je ten váhovej úbytek - 5 - 8 kilo ze tejden je prostě zdravý nebezpečný.
Jasně, že se dá hubnout víc než ty čtyry kila za měsíc, ale jedině pod dochtorskym dohledem a ne nějak experimentem.
Už tomu rozumíš?
:roll:
Uživatelský avatar
dorka
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte črc 04, 2006 8:30 pm

Příspěvekod Kamila » čtv srp 17, 2006 9:58 am

Dori, já si osobně myslím, že 5 - 8 kilo za tejden prostě zhubnout nemůžeš snad ani kdybys nejedla vůbec :))))
Kamila
Kamila
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř kvě 24, 2006 10:09 am
Bydliště: Praha

tak kolik kilo už je dole?

Příspěvekod dorka » čtv srp 31, 2006 6:05 pm

pořád čekám na výsledky a kde nic tu nic. Že by ta zdravá dieta zas tak nefungovala?
Uživatelský avatar
dorka
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte črc 04, 2006 8:30 pm

sorry

Příspěvekod Alenka K. » čtv úno 15, 2007 5:43 pm

dlouho jsem nemohla odepisovat. Takze dieta......zjistila jsem ze drzet ji jako dietu podle planu pracuje jen napul.Jenze je velice zdrava. Nema zadne kalorie a kdyz si ji vezmete misto vecere, tak se zasytite a je to jako byste veceri nemeli. No a pres den jist pokud mozno opet zdrave. Tahle dieta je predevsim opravdu zdrava. I kdyz vahovy ubytek je jenom kolem 3-4 kil.
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

kolem 3 - 4 kil za jak dlouho?

Příspěvekod dorka » pát úno 16, 2007 11:23 am

Nechci teď nijak rejpat, ale zrovna nedávno jsem poslouchala dietologa, kterej říkal, že ideální jsou dvě kila za měsíc, tak je větší šance, že nenastane jojo efekt. Kdyby ta tři až čtyři kila byla za měsíc, tak bych to ještě chápala. I to se asi dá, ale ideální to není. Jestli je myšleno, tak jako původně za tejden, tak je to fakt nesmysl a ohrožuje to i zdraví. Jasně, že je to jinak zdravý, když je to hlavně zelenina, ale já dávám přednost tomu, že po pátý hodině už vůbec nejím. To se mi osvědčilo ouplně nejvíc.
Díky za každé nové ráno,
díky za každý nový den...
Uživatelský avatar
dorka
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte črc 04, 2006 8:30 pm

nekdy mas treba hlad i behem dne

Příspěvekod Alenka K. » ned úno 18, 2007 1:17 am

dobre.......ze 110 kil jsem na 70. A netloustnu. Takze ucelu dosazeno, ted nesmim pribrat takze jenom udrzuju. No par kil dolu bych jeste brala. Tak pet. Ale uz to nervu nasilim. U mne to buya otazka zivota a smrti. Srdce mi pracuje na 33 procent. Tahle vaha by mne zabila.
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Ale na to

Příspěvekod dorka » ned úno 18, 2007 3:32 pm

jsem se vůbec neptala...
Díky za každé nové ráno,
díky za každý nový den...
Uživatelský avatar
dorka
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte črc 04, 2006 8:30 pm

Další

Zpět na RECEPTY VHODNÉ NA HUBNUTÍ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
[CNW:Counter]