OCKOVANI

máme rádi zvířata, zvířata....

OCKOVANI

Příspěvekod Ceskymo » stř čer 14, 2006 3:45 am

Tak jsme byli s moji 12tiletou pitbulkou a s novym clenem domacnosti - asi pulrocnim jezevcikem, na ockovani.
No koukali na me jako na blazna, kdyz chteli nejdriv vyridit stenatko - a ja je zarazila, at pichnou nejdriv tu velkou, protoze ta je vzdycky u veterinare uplne hystericka... Zatimco stenatko bylo akorat tak nadseny, co pozornosti najednou pritahuje!

Uz me kolikrat napadlo, ze by me mohli prepadnout, vykrast barak, zamordovat, ukrast auto - jenom kdyby se toho dopustil veterinar. Pred kazdym jinym me totiz ta moje babicka az preochranuje, jenom ty veterinari by v (jejim) svete nemeli vubec existovat...

Rvacky s velkejma psama (ty maly nastesti ignoruje) jsou nejlepsi zabavou v jejim jinak dost vsednim zivote, tam zakousne a nepusti, i kdyby ji jeji nepritel mel snad ukousnout nohu. (I kdyz tedy jsem zjistila, ze ackoliv pranice vypada hruzostrasne, druhej pes ma obvykle nakonec jenom oslintany chlupy, takze je to vlastne takova mala komedie... ona se zakousne, to jo, ale neskousne.) Ale mala jehla a bodnuti jak od komara? To je panecku narikani...
Jo, slava zlejm pitbulum...:)))

Zatimco malej jezevcik byl akorat tak celej stastnej kolik lidi si s nim chce hrat - a snad tu jehlu ani nevniml.
Haf!
Uživatelský avatar
Ceskymo
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned kvě 21, 2006 6:50 pm
Bydliště: Johannesburg, CA

Zpět na CHLUPÁČCI, PERNATCI, ŠUPINATCI - ANEB VŠECHNA NAŠE MILOVANÁ VERBEŽ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron
[CNW:Counter]