PANENKY WOODOO

horoskopy, astrologie, čarodějnictví, zázraky atd.

PANENKY WOODOO

Příspěvekod manty » sob bře 03, 2007 9:56 pm

DOCELA MĚ ZAJÍMAJÍ VŠECHNY VĚCI KOLEM ČAROVÁNÍ POMOCÍ PANENEK WOODOO.

.
Byla jsem si nedávno jen tak "zahrabošit" v sekáči, koupila jsem si tam moc hezký polštářek, respektive povlak na polštářek. Jaké bylo moje překvapení doma, když jsem v něm pak před praním našla malou, asi deseticentimetrouvou bílou ručně šitou panenku, jednoznačně panenku woodoo.
.
Bylo vidět, že byla určitě propichovaná.
Mám ji doma, vedle počítače a hodněkrát jsem přemýšlela, kdo ji asi zhotovil a proti komu, jestli to kouzlo bylo úspěšné, nebo ne?
Uživatelský avatar
manty
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte úno 20, 2007 9:12 pm

manty,

Příspěvekod petruša » úte bře 06, 2007 8:03 pm

to je těžký říct, ale asi bych si s tím moc nezahrávala. On je počítač sám od sebe woo doo a ještě mít u něho panenku. To si koleduje o malér.
Aby to nebylo jako s tou rukou co si někdo v nějaký povídce přivezl a přineslo mu to jen jen smůlu. Ale já jsem tak sklerotická, že si nepamatuju víc, že ji snad přidělal někam na dveře jako klepadlo a vona ho pak uškrtila. Ale možná jsem jen zamotala víc povídek do sebe. Asi mě zrovna někdo píchá do hlavy. :(
Uživatelský avatar
petruša
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte úno 27, 2007 1:06 pm

hihihi

Příspěvekod manty » úte bře 06, 2007 8:08 pm

to jsi to určitě pořádně popletla...
V kostele u sv. Jakuba mají uschlou ruku, kterou usekli jednomu zlodějíčkovi...
I když - to byla možná ještě další povídka...
.
A co takhle useklá uschlá zaječí pacička? to je taky přeci dost horrorová záležitost. A kolik lidí ji má.. :roll:
Uživatelský avatar
manty
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte úno 20, 2007 9:12 pm

Ne fakt,

Příspěvekod petruša » úte bře 06, 2007 8:17 pm

je to v knížce Lupiči mrtvol, myslim, ale teď si nejsem jistá jestli to byla lidská nebo opičí ruka, ale vybavuje se mi, že ho fakt uškrtila, chytla ho za krk! :twisted:
Quo vadis, domine?
Uživatelský avatar
petruša
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte úno 27, 2007 1:06 pm

Příspěvekod Inka » stř kvě 16, 2007 1:04 pm

No já bych si s tím tedy také nezahrávala a to prosím nejsem pověrčivá, ale jsou věci mezi nebem a zemí o kterých nemáme tušení. Upřímně asi bych jí hodila hbytě do kotle.
Inka
Uživatelský avatar
Inka
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv kvě 18, 2006 1:01 pm
Bydliště: Praha


Zpět na O VĚCECH NADPŘIROZENÝCH

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
[CNW:Counter]