DALŠÍ POVÍDÁNÍ o životě Alenky Kennedy

POVÍDÁNÍ O BĚŽNÉM ŽIVOTĚ - kamarádky, které spojil LUPUS - případně i jiné :-)

Alenka

Příspěvekod Alenka K. » čtv kvě 18, 2006 2:59 am

Nevim, ale ona prijela za nim, rozvedla se s manzelem, spalila mosty....a on ted premysli jestli si ji ma vzit nebo ne:( A jestli ne, tak ona nema kam jit.....Nakonec nevis koho mas litovat.....nepis mu to ale prosim te...ja to vim vsechno prave od jeji sestry, ktera je z toho velice nestastna,protoze ona ma porad tu svoji sestru moc rada.
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Alenka

Příspěvekod AURUM » čtv kvě 18, 2006 6:56 am

Alenko,
tak to neni moje krevni skupina. Vlastni sestra ji tohle udela, to je sprosty. Stydela bych se, ze mam takovou sestru. I kdyby se tehdy treba s Fredem rozesli, bylo by to jine, nez kdyz ho uchvatila ta vycurana sestricka v dobe, kdy uz s nim pocitala ta prvni. No a on se zachoval jako hloupej pubertak. Nemej obavy, nic mu nereknu.
A co jinak, take jsem s napetim cekala, az se ozves po te necekane evakuaci. Tak napres Te prenesli a pak s Tebou ta lzice spadla do vody, to je for. Mozna jsem to spatne pochopila. My mame vsechny doklady v kufriku kvuli zemetreseni, ale kdyby k necemu doslo, tak taky vybehnu bez niceho. 2x jsem zazila dost neprijemne skubani s posteli, sklenicky cinkaly, ale uz se to neopakovalo. Ovsem pred vodou neuteces.
Aurum
Uživatelský avatar
AURUM
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 05, 2006 9:57 am

Aurum

Příspěvekod Alenka K. » čtv kvě 18, 2006 12:41 pm

presne tak to bylo....:) Jenom lzice nespadla ale on vjel do hlubsi vody a nezvedl ji...tak jsme sli vsichni pod vodu:)
No ona ta sestra ji ma hrozne rada, takze ji jeste lituje. Vis, Fred nechal vypnout telefon, takze ona nemuze nikam volat. Volala od sousedu a Elsa tam ted jede. No tak uvidime.......
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Alenka

Příspěvekod AURUM » čtv kvě 18, 2006 10:06 pm

Alenko,
tak najednou si vycurana sestricka vzpomnela na Elsu? Za to, co ji udelala, ona sedne na letadlo a leti ji zachranovat? Asi jsou obe trosku na hlavu. Tak to uz ji ma Fred asi plny zuby, cert vi, kam vsude volala a do prace asi nechodi, hvezda prastena.
Musim ted pryc, jsem zvedava, jak to vyresej.
Aurum
Uživatelský avatar
AURUM
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 05, 2006 9:57 am

Aurum

Příspěvekod Alenka K. » pát kvě 19, 2006 1:52 am

ne to Elsa ji ma strasne rada, rika ze je to jedinej clovek z rodiny ktereho ma. Takze se to snazila prekousnout. Ja bych to nedokazala. A to si jeji sestricka jeste stezovala svemu milenci, jak ji Elsa tyra. Kdyz odjizdela tak ji jeste nakoupila spoustu veci......
Elsa je jenom strasne hodna zenska! A jede autem protoze se bude stavovat u nas, ona k nam obcas tak jednou za dva roky jezdi.
No a ta sestra ..Elsa rika, ze je ji ji strasne lito. Ale taky rika, ze jak si kdo ustele tak si lehne. Coz je pravda. ovsem odmita platti za sestru letenku zpatky do Ceska a Fred taky. Cela ta situace se potahne jeste hodne dlouho. Ona sestricka ma prodlouzeny pobyt, ovsem nema prodlouzenou zpatecni letenku. Pry Fred ji rekl, ze to nejde...tak tomu nerozumim. Telefon nechal zrusit, intrernet nemaji. Myslim, ze cim dele to prodluzuje tim mensi je sance ze si ji vezme. Ale mohu se mylit. Uvidime. Do prace nechodi protoze neumi ani slovo anglicky...no a uz ma taky roky...ze jo.....
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Alenka

Příspěvekod AURUM » pát kvě 19, 2006 6:44 am

Alenko,
pochopila jsem to, ze Elsa tu svoji povedenou sestricku ma stale rada. Pro me by prestala existovat v okamziku, kdy se vrhla na Freda jako chobotnice. Jak se ji ta vyhasla hvezda muze podivat do oci? At to vezme pesky pres Aljasku zpatky do Cech, nebo muze zustat na Sibiri a zpytovat svedomi, ktere vlastne stejne nema. Nema ani zadnou moralku a ani ohled na svoji jedinou sestru. Uz si nepamatuji, jestli ma Elsa deti, nebo vnoucata, ale v kazdem pripade muze svoji lasku prenest na nejake male dite v jejim okoli. Hlidala jsem petimesicniho chlapecka a milovala jsem ho snad vic, nez kdysi svoje male deti. Tesila jsem se na neho a kdyz byl vetsi, tak plakal, kdyz jsem od neho odchazela. Jeho maminka z toho byla nestastna, ja taky a to bylo den co den. Jakmile videl, ze jeho maminka prijela, uz se ke mne prilepil a konec. Dneska ma 6 roku, vratila jsem se k nim a je to porad moje nejmilejsi dite. Je to asi i tim, ze jsem tady sama a k nemu jsem se dostala v dobe, kdyz se moje dcera osamostatnila a zila skoro 3tisice km daleko. Bylo mi hodne smutno.
Nevim, z jakeho duvodu by nekdo mel vyhazovat svoje penize za tu pobehlici, to si neumi Elsa v klidu sednout a vzpomenout si, co ji udelala? Vypada to, ze zpatky asi pojede se spolujezdkyni, kdo by si takove pometlo vzal.
Aurum
Uživatelský avatar
AURUM
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 05, 2006 9:57 am

Příspěvekod Alenka K. » sob kvě 20, 2006 3:25 am

Aurun, ty jsi teda pekne ostra! Ale mas pravdu muj manzel to citi uplne stejne...jenze Elsa si neda rict. Nejaka kamaradka ji dokonce radila aby si sestru vzala k sobe....ale Elsa rekla ze v zadnem pripade...Ma 6000 duchod a jenom nejake nutne pojisteni za sestru by bylo 10 OOO, takze to rekla ze to nepripada v uvahu. Nastesti tolik rozumu ma, Jinak ma dve dcery a dve vnoucata. Jenze obe jsou az v Coloradu, takze si jich uzije jenom obcas....kdyz tam prileti. Ale lita tam aspon dvakrat do roka na mesic ci dva. S dcerama ma vyborny vztah a vnoucata..jak jinak..miluje. Jeji sestre dceri se pred parma dnama narodilo dite. Elsa ji posilala nejake oblecky a tak. Jeji sestra na to nema......musi to byt taky moc smutne....
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Alenka

Příspěvekod AURUM » sob kvě 20, 2006 9:10 am

Alenko,
tak Ti reknu, ze Elsa nema v sobe zadnou hrdost. Asi nevi, co je asertivita. Musi se naucit rikat NE. Jednou by se ji ta hvezda vysmala do oci, ze se ji o nic neprosila, ze za ni nemela na Yukon jezdit atd. Za dobrotu na zebrotu a u ni to plati dvojnasob. Co si budeme namlouvat, ze by ji nekdy ta bezohledna osoba byla za neco vdecna. Pokud vim, nejdelsi casova letenka je rocni, pak propada. At te umelkyni jeji rodina posle penize na letenku zpet (jedna cesta) a neni co resit.
Aurum
Uživatelský avatar
AURUM
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 05, 2006 9:57 am

Aurum

Příspěvekod Alenka K. » ned kvě 21, 2006 10:14 pm

ale on ji nema kdo letenku ani penize poslat....S tim nejhodnejsim manzelem na svete se rozvedla kvuli Fredovi (ona s nim stejne ale opovrhovala protoze byl tak hodnej) no a tak za sebou spalila mosty. Vis ona byla zykla jezdit na hory, kazdej rok dovolenou nekde venku, o tom si muze ted uz nechat jenom zdat......Fakt nakonec na to vsechno nejvic doplati ona...pokud si ji vezme i pokud nevezme......
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Alenka

Příspěvekod AURUM » ned kvě 21, 2006 11:33 pm

Alenko,
take znam takovou pani, ktera pred mnoha lety svym hodnym manzelem opovrhovala, chovala se k nemu jako k jejimu sluhovi. Zrovna ty same manyry mela jejich dospela dcera. On to asi nevidel, ze by se k nemu mohly chovat jinak. Dneska pani zestarla (on taky, ze), ale on ve svych 70ti letech ma plno energie, o vsechno se zajima a tanci jako mladik. Ona skoro nevidi a o celou domacnost i o ni se stara pouze on a je k ni hodne ohleduplny. Jen nevim, jestli ona zmenila to svoje chovani k nemu.
Tahle Xantipa rozhazela penize za svoje cestovani a ted nema ani na jednu letenku. Kdo ma ale na ni doplacet, na uklizeni baraku nemusi umet anglicky a za mesic ma na letenku, tak at nikoho neotravuje.
Aurum
Uživatelský avatar
AURUM
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 05, 2006 9:57 am

Příspěvekod Inka » úte kvě 23, 2006 1:31 pm

Jé Alenko také na Tebe myslím, ať to všechno dobře dopadne, ať i ta voda brzo opadne, ať Tě čekají jen samé hezké věci.
Inka
Uživatelský avatar
Inka
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv kvě 18, 2006 1:01 pm
Bydliště: Praha

Inko dik

Příspěvekod Alenka K. » stř kvě 24, 2006 6:34 am

voda uz odpadla, ale ted je to nejhorsi. Vsechno mokre....bahno, spina neoitna voda, no kdo byl zatopenej tak to asi zna, Pro mne to bylo poprve v zivote. Takze docela zajimave, i kdyz nemusim mit vsechno:)
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Alenka

Příspěvekod AURUM » pát kvě 26, 2006 9:57 pm

Alenko,
tak ja jsem ty kluky videla v Brne v roce 1973 a po vystoupeni jsem od nich dostala nejakej vzacnej plakat, ktery mel bily podklad a oni tam byli cerne vyfoceny a pismo bylo taky cerne. Ostatni plakaty byly zlute. No ja tomu nerozumela, ale pak jsem ten podepsanej plakat mela dlouho v mem pokoji. Tehdy s nimi Walda jeste nebyl, ale byl s nimi Lada Morava a ten zvedl krovky pred Waldou. Ten rozhovor se teda nepovedl, ale podivej se, kolik roku jsou stale spolu a vystupujou.
Kdy Elsa vyjizdi? Tady je v pondeli volno, tak budou silnice plne.
Zrovna jsem delala tlacenku, dala jsem si s cibuli a octem, to je super.
Mej se fajn, taky padim pryc, papapa.
Aurum
Uživatelský avatar
AURUM
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 05, 2006 9:57 am

Aurum

Příspěvekod Alenka K. » sob kvě 27, 2006 2:22 am

no nic se nedelo vyslo jenom to s tim Valdou. Jinak proti KTO jsem nikdy nic nemela a nemam:)
Elsa....vis ze ani ti nevim? Ale ma tady byt druheho na Mishovu graduaci a pak tretiho. to je ten ples......Jezisi tlacenku a to mi rikas jen tak? Uz startuju letadlo, tak at neco zbude! Tlacenka je prece dietni, to je jenom maso, ze jo?
Teda ty mi delas chute! Ja si delam prave papriky s kvetakem:( No ale je to taky dobry, kdyz je hlad:)
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Bara » pon kvě 29, 2006 7:33 pm

Ahoj Alenko, ja jen zkousim jestli to funguje.
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

PředchozíDalší

Zpět na NA KUS ŘEČI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
[CNW:Counter]