DALŠÍ POVÍDÁNÍ o životě Alenky Kennedy

POVÍDÁNÍ O BĚŽNÉM ŽIVOTĚ - kamarádky, které spojil LUPUS - případně i jiné :-)

DALŠÍ POVÍDÁNÍ o životě Alenky Kennedy

Příspěvekod Alenka K. » stř kvě 03, 2006 6:38 pm

Bara (Jarka) se moc rada obleka:) A navic ma vkus takze verim ze vypadala naprosto suprove:) Vis jak jsem se setkaly? Je to uz rikam asi 10 let, kdy jsem shanela informace o jedne pani ktera tady zila. Cesce. Jmenovala se Zdenka Snajberkova a byla to novinarka Bohuzel v dobe kdy ja jsem prijela uz byla mrtva a zemrela za velice tragickych okolnosti. Chtela jsem o ni vedet vic, tak sem dala prosbu do Kvetu. I s adresou pochopitelne. Dostala jsem snad 200 odpovedi...ale ani jedna nebyla na tema co jsem potrebovala.
Ale o pul roku pozdeji prisel opozdeny dopis z Holandska.. no taky nic nevedela...ale zacaly jsme si psat. mely jsme tenkrat obe maly decka:)
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Ahoj Alenko

Příspěvekod Eva » pát kvě 05, 2006 11:00 am

Úplně jsem se zpotila (než jsem prošla registrací..) ale podařilo se mi to.

Měj se hezky. Ahoj Eva
Eva
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát kvě 05, 2006 10:56 am

Příspěvekod Alenka K. » pát kvě 05, 2006 2:52 pm

Evi moc te vitam v nasi kavarne - pokecu. Ja jsem si dneska spletla hodiny a vstala omylem o hodinu driv....jee ja jsem ospala..... musim zabehnot dneska k doktorovi, kdyz jsem skrabala misu od chleb tak mi nejakej drobek zaletel do oka a ted mi porad slzi....je to neprijemne. Tak uvidime jestli s tim bude moc neco udelat.
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod AURUM » sob kvě 06, 2006 10:56 am

Ahoj Alenko, zdravim Te ze San Diega!
Musim Ti rict, ze Ti tenhle uces a barva moc slusi!!!!
Az se sem dostane Bara, tak ji chci rict, ze ten turin jsem taky nedavno koupila - poprve v zivote a to jsem se jeste ptala prodavace, jestli je to ono. Trochu mi to pripominalo chut kedlubny a ted ho kupuju casto. Davam ho do zeleninove polevky, nekdy ho nastrouham, nekdy nakrajim a normalne ho miluju a jeste je zdravej.
Moje dcera leti koncem kvetna taky do Cech, musi vybrat dovolenou.
Me to tam laka jen v obdobi, kdy rostou houby, ale zrovna vloni mi to nevyslo, to si asi neumim predstavit tu romantiku.
Ted jen nevim, kam se tohle dostane, ahoj :D
Aurum
Uživatelský avatar
AURUM
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 05, 2006 9:57 am

Příspěvekod sangria » pon kvě 08, 2006 10:48 am

Alenko, čtu na kudlance, že tam máte povodeň, doufám, že tě to neodnese, že všechno dobře dopadne!!!
I like sangria
Uživatelský avatar
sangria
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon kvě 08, 2006 10:37 am
Bydliště: Prague

Klondike zesilel

Příspěvekod Alenka K. » pon kvě 08, 2006 6:48 pm

ahojky tak jsem tady..teda ne doma, ale v Eldorado hotelu kam nas nastrkali. Neni to spatny....nejlepsi hotel ve meste na jidlo na osobu 50 dolaru denne, takze naproste pohodli, kdyby clovek nesilel co se deje doma.....zustaly tam vsechna auta, vsechna elektronika..takze poo nocich nespim a tejram se.....navic mam zitra jet do Whitehorsu pro Kennedyho....no uz abych byla doma.....ta evakuace byla zajimava, bagru s naberakem se podarilo dostat kousek od baraku (vsude byla voda) abych si nenamocila boty, tak mne jeden chlap odnesl az do naberaku....nacez ridic polozil omylem lopatu do vody. Na Rock creeku je vsude vypnuta elektrina...jak to vypada zatim nevim...potrebuju dostat predevsim odtud auto, pokud bude pojizdne nevim....
e to zajimave kdyz nejednou vas barak je ostrov a voda porad stopupa....a clovek panikari. Ja si vzala sebou jenom dziny...zapomela jsem vsechno ostatni......penezenku, boty....Misha nastesti vzal prasky.Slo to desne rychle....behem hodiny od zacatky az do konce. Misha se pak pokousel tam jeste dostat ale prisla dalsi privalova vlna...a ani bagr uz tam nedojel......
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Eva » úte kvě 09, 2006 1:14 pm

Ahoj Alenko,

Naposledy jsem u počítače byla v pátek a koukám, že se od té doby dějí věci!

Ať ta voda brzo ustoupí! Ahoj
Eva
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát kvě 05, 2006 10:56 am

Příspěvekod Jana » úte kvě 09, 2006 6:42 pm

Alenko drž se, vše zase bude OK. Myslím na všechny. Jana
Jana
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 05, 2006 1:49 pm

Aurum

Příspěvekod Alenka K. » ned kvě 14, 2006 3:59 pm

Dodatecne zdravim Aurum do San Diega, meho oblibeneho americkeho mesta! Jakjs ted u nas to jsi asi uz zjistila. Nic moc...ta voda je nejhorsi, ale clovek je rozmazlenej, ze jo......
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod AURUM » úte kvě 16, 2006 8:13 am

Ahoj Alenko!
Verim, ze voda zase tece jen tam, kde ma a ze kazde dalsi prirodni katastrofy se vam vyhnou zdaleka a navzdycky. Dcera se na podzim bude vracet do statu na base, tesim se na ni. Zeptej se Mishi, co muj nick znamena a budes vedet, kdo Ti pise. Mozna uz to vis, co? Svet je malej.
Jak to vsechno ted zvladas, preci jenom to neni legrace. Tak se drz a vydrz. Mej se hezky!!!!
Aurum
Uživatelský avatar
AURUM
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 05, 2006 9:57 am

Aurum

Příspěvekod Alenka K. » úte kvě 16, 2006 6:38 pm

nemusela jsem se ptat Mishy doslo mi to:) Tak to je moc fajn, ze se to dcera vraci, nebudes se citit sama. I kdyz ja vim, ze ty se osamocene necitis:) Hele vis neco noveho o Fredovi? Pamatujes Freda z Whitehorsu?
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Alenka

Příspěvekod AURUM » úte kvě 16, 2006 8:25 pm

Ahoj Alenko!
Tak to jsi sikovna, tusila jsem, ze z tech informaci to taky poznas. Je to uz delsi doba, co jsem si psala s Fredem, tehdy jsem netusila, ze je to vas kamarad, nevedela jsem vubec nic, ani to, ze je to asi nejblizsi mesto od vas. Vzpominali na nej kamaradi ze Slovenska v nejakych webovych strankach, bylo to hezke vzpominani. Odmlcel se a tak jsem cekala, ze se znovu ozve a kdyz vim, ze kazdemu z nas schazi cas, tak jsem to brala, ze je to z tohoto duvodu. Napis, co se stalo, dik.
Aurum
Uživatelský avatar
AURUM
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 05, 2006 9:57 am

Příspěvekod Alenka K. » stř kvě 17, 2006 5:40 pm

ne neboj Fred zije, ale hele ctes kudlanku pravidelne? Ja jsem napsala clanek...o dvou sestrach, cetla jsi ho? Jak jedna ho prebrala druhe? psala jsem to za tu "ukrivdenou" sestru. Nevim jestli si to vybavis, pokusim se to najit..... v tom clanku totiz se jednalo prave o Freda.
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Alenka

Příspěvekod AURUM » stř kvě 17, 2006 6:58 pm

Je to o tom, jak prijela sestra na navstevu a pak se vetrela k tomu chlapovi uplne bezohledne?
Aurum
Uživatelský avatar
AURUM
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 05, 2006 9:57 am

Alenka

Příspěvekod AURUM » stř kvě 17, 2006 7:05 pm

Byla jsem taky na strane te ukrivdene, to pro ni musela byt rana pod pas. Jestli je to ono, tak se Fred nezachoval jako cestny muz, neni to uz zadnej nezodpovednej mladik. Je aspon stastnej?
Aurum
Uživatelský avatar
AURUM
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 05, 2006 9:57 am

Další

Zpět na NA KUS ŘEČI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
[CNW:Counter]