1. Redukční jídelníček - názory a recepty

Za Kudlanky krásné, štíhlé - a nikdy jinak!!!

připojuju se k hubnutí!!!

Příspěvekod kiwi » sob kvě 27, 2006 11:32 am

Kudlanko, jdu do toho taky!!!

dneska prostuduju všechno, co tu je - a ještě si zajdu nakoupit ovoce a zeleninu.
Co piješ? Poraď!
zdraví kiwi
Uživatelský avatar
kiwi
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 08, 2006 9:07 am
Bydliště: Praha

Ranní monolog ženy aneb hubnutí s Kudlankou...

Příspěvekod master » čtv čer 01, 2006 11:53 am

Ať už k sakru zhubnu,
nebo z těch kil zblbnu!
Ráno snídám čistou vodu,
po návratu ze záchodu
vážím špíček po špíčku,
pozoruju ručičku.
Na stovce se zastavila,
že by se tam zalepila?
Koupím váhu digitální,
jó, ta bude optimální.
Odečtu si pouze tuky,
nebudu mít splíny, muky.
Na peníze nejsem skoupá,
vždyť ta stará váha hloupá,
zváží všechno, svaly, kůži,
...být zas kočkou svému muži...
Nápad se mi zrodil v hlavě,
obelstím ho celkem hravě.
Neodečtu kilogramy
a až budem večer sami,
řeknu, že jsem shodila,
abych se mu líbila.
Až se displej překlopí,
pouze tuky vyklopí,
budu jásat dvojciferně,
on mě bude mít rád věrně.
Prdel mi však nedá spáti,
nechávám si o ní zdáti.
Liposukci by to chtělo,
zadek, stehna, celé tělo...
Řeknu svému muži vřele,
až mně plácne do prdele,
potřebuju dvacet tisíc,
za zmenšení, pak už nic víc...
Protože má léta letí
dám si krásné předsevzetí.
Nebudu se přežírati
ni ledničku vyžírati.
Budu běhat, cvičit ladně,
k dietě se stavět kladně.
master
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv kvě 04, 2006 6:42 am

Příspěvekod daniela » čtv čer 01, 2006 1:04 pm

MASTERE, TY ZVÍŘE!!!!! :P :P

ty ses domluvil s mým mužským a on ti o mně všechno prozradil :cry:

básnička je tak nádherná, že ji časem musím dát na kudlu...
d@niela
Uživatelský avatar
daniela
Site Admin
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 26, 2006 12:10 pm

Příspěvekod Míša » pát čer 02, 2006 8:01 am

Jo- jo, taky bych řekla, že se jedná o jedno z nejzdařilejších Masterových děl :lol: To je hrozný, jak má ty ženský vočíhnutý :shock:
Míša
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:40 am

HOLKY, TO JE HROZNÝ, TEN KOLOBĚH NAŠEHO ŽIVOTA....

Příspěvekod daniela » ned čer 11, 2006 8:38 pm

ZAČNE TO VŠECHNO DOSPÍVÁNÍM...
Obrázek
PAK SE OVŠEM ROZVINEME, ROZROSTEME...
Obrázek
A TAK HUUUUUBNEME....
Obrázek
NO, A PAK TO JE ZAPOTŘEBÍ NĚJAK UDRŽET...
Obrázek

K ČERTU S TÍM VŠÍM!!!!
Obrázek


poslala: "ceskymo"
d@niela
Uživatelský avatar
daniela
Site Admin
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 26, 2006 12:10 pm

hubnutí se cvičením

Příspěvekod Verunka » stř čer 21, 2006 3:41 pm

Ahojky všichni,
taky se občas potýkám se svojí váhou, musím držet diabetickou dietu a čím jsem starší, připadá mi těžší zhubnout, protože si nemůžu dovolit experimentovat s dietami jako všichni ostatní. Ale i to má své výhody :P . Jinak bych chtěla doporučit cvičení kalanetiky, mám doma dvě knížky, podle kterých cvičím a občas zajdu i do místní "sokolovny". Myslím, že všemocný Google určitě najde plno odkazů, kde a jak správně cvičit kalanetiku.
Tak Vám všem přeji úspěšné hubnutí i cvičení a hurá všichni do plavek k vodě.. :D :D
Verunka
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 23, 2006 12:58 pm

Příspěvekod Dáda » čtv čer 22, 2006 1:01 pm

Boubelky i tyčinky,
s příchodem tropů jsem se na sebe dost naštvala a rozhodla se konečně zatočit s těmi pěti kily, co se se mnou skamarádily přes zimu a taky s těmi dalšími pěti, co už jsou kamarádi hodně dlouho. Vždycky to mé zimní sádlo do jara shodím, ale letos je ta zima nějak dlouhá...
Takže bych to shrnula:
1) Sportovat nestačí! Kdo říká, pěkně kecá! Kdyby to byla pravda, mohla bych být jako pomůcka při výuce anatomie, bylo by vidět každé žebro, sval a šlacha... Ač jsem od přírody povaleč a povahy líné, pod vlivem okolí denně (téměř) běhám (1-2 hodiny), jezdím na kole (2,3,4... hod), tu a tam aerobik, jsem postavy zavalité, prostě taková vesnická selka!
2) Na prahu čtyřicítku to není jak v rozpuku mládí. Metabolismus si asi říká, že si nejspíš dělám jenom trošku srandu.
3) Nežrat!!! Nemusely se vyklátit lesy, aby se popsalo tolik publikací o hubnutí, tohle heslo je naprosto dostačující. Když přiběhnu (nebo přijedu) z lesa, beru to smykem rovnou k ledničce - a to se nesmí... Takže můj milovanej chlebíček řácky promázlý čímkoli (já si to teď přece zasloužím) si teď musím odpustit.
Takže mám první týden hubnutí (myslím toho opravdového, jinak hubnu celý život) za sebou, s ním první kilo a jedeme dál. Nejím skoro nic, v porovnání s tím co předtím, ale dopřávám si to co mám ráda, abych měla aspoň trochu potěšení. Ale můj milovaný chlebíček, rohlíčky, buchtičky jsem téměř vyřadila, tak uvidíme. Budu vás informovat!
Teda Danielko, když jsem si předetla, že jsi za první měsíc shodila "jen pár kilo", měla jsem z toho málem hysterický záchvat. "Pár kilo" je můj sen!
Dáda
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 22, 2006 12:23 pm
Bydliště: kósek vod Brna

sharpei

Příspěvekod daniela » čtv čer 22, 2006 2:47 pm

TAKHLE SI TEĎ PŘIPADÁM, MÉ MILÉ DÁMY....

Obrázek

nojo, jenže když mi pan doktor v nemocnici řek, na můj dotaz,
jak mám zhubnout a jakou dietu mi doporučuje:
"NEŽRAT - MAXIMÁLNĚ 800 KALORIÍ ZA DEN!"


panebože, tohle byla tak má snídaně... teď se to musí rozprostřít do cca 12 hodin...

TAKŽE SEM ZHUBLA A ZVOLNA SE MĚNÍM V ŠARPEJE...
d@niela
Uživatelský avatar
daniela
Site Admin
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 26, 2006 12:10 pm

Příspěvekod Kamila » úte črc 04, 2006 9:35 am

Tak nám nastaly prázdniny, mám mladého pryč a říkám si - buď teď nebo nikdy!!! Musim shodit!!! Danielo, gratuluju! Budu si tyhle příspěvky pročítat a pročítat, snad mi to pomůže psychicky. Jinak - já taky nemívám hlad, ale ty mizerný CHUTĚ!!!
Každopádně souhlas s Míšou - to co ty máš Danielo na den je šíleně málo, to co píše ona se mi zdá rozumnější. Jo - a taky, na základě mých celoživotních bojů - udržet si váhu je pro mě výrazně těžší než shodit... ovšem momentálně bych byla vděčná i za to shození!
Kamila
Kamila
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř kvě 24, 2006 10:09 am
Bydliště: Praha

K HUBNUTÍ

Příspěvekod Ariana S. » čtv srp 03, 2006 9:24 pm

Milé dámy, tak jsem se tu ocitla poprvé a se zájmem si přečetla všechny příspěvky. Chci se s Vámi podělit o svou zkušenost. Dlouhá léta jsem byla štíhlá, ale s přibývajícími roky a zvyšujícím se pracovním stresem se mi za poslední dva roky podařilo přibrat 10 kilo. Nejdřív jsem to brala s humorem, že to patří k mému přechodovému věku, že s tím nic nenadělám, jenže pak jsem pomalu, ale jistě přecházela na větší konfekční velikosti, až jsem skončila u 46, což už je nadměrka. K tomu jsem oslavila přelomové narozeniny, tak jsem se prostě naštvala a rozhodla se s tím něco dělat.
Takže postup je následující:
.
1) Hubnutí musí začít v hlavě. Je to důležité proto, aby vydržela vůle ke změně životního stylu.
2) Postupně začít shazovat nadbytečná kila lze jedině změnou jídelníčku a zároveň zařazením pohybu. Ideální je hubnout 1-2 kg za měsíc. Netrpět přitom hladem ani vidinami zakázaných pamlsků, protože tím se organismus zbytečně stresuje.
3) Pořádně se nasnídat, aby se organismus nastartoval. Ideální jsou cereálie, ovoce, jogurt, tmavé celozrenné pečivo apod. podle chuti.
4) Kdo má potřebu, dát si dopoledne nějakou lehkou přesnídávku, třeba ovoce. Já jsem po důkladné snídani nepotřebovala čtyři hodiny vůbec nic jíst.
5) Naobědvat se normálně (žádný fast-food), na co je chuť. Pokud možno spíš ve středomořském než českém stylu. Naučit se nedojídat všechno, ale nechat kousek na talíři.
6) Odpoledne si dát lehkou svačinku, ovoce jíst nejpozději do 17 hodin.
7) Večeři si dát lehkou, ale chutnou. Ideální je maso kuřecí, krůtí a rybí, k tomu však žádné přílohy, jen zelenina (na jakýkoliv způsob) nebo jen zelenina.
8) Pít hodně vody (to už tu zaznělo mockrát), pokud možno neperlivé. To mi trvalo nejdéle, přecházela jsem přes jemně perlivou, ale člověk si zvykne.
9) Zásadně nesladit, vyhýbat se po první měsíce všem sladkostem (povolena je hořká čokoláda, ale ne večer), zcela vyloučit alkohol, hlavně pivo (možno dopřát si občas vinný střik).
10) Najít si nějakou pohybovou aktivitu, která vás bude bavit.

.
Já jsem si našla skvělou trenérku ve fitku a díky přesně sestavenému tréninkovému plánu, doporučenému jídelníčku (viz body 2-9) a její morální podpoře se mi podařilo od září do března shodit nejen těch původně zamýšlených 10, ale dokonce 15 kg.
Od té doby si váhu držím (mám 69 kg na 179 cm) a cítím se skvěle. Obleču věci, o kterých jsem si myslela, že už je v životě neobleču.
Celé to má to jednu nevýhodu - začne vás zas bavit chodit si nakupovat nové a nové oblečení (u mě je to teď velikost 40-42) a tak zároveň hubne i peněženka. Ale stojí to za to.
Moc vám všem, které jste se se sebou rozhodly něco udělat, držím palce.
Ariana S.
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 03, 2006 9:02 pm
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na HUBNUTÍ s Kudlankou

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
[CNW:Counter]