jsme tu a těšíme se

Za Kudlanky krásné, štíhlé - a nikdy jinak!!!

jsme tu a těšíme se

Příspěvekod chris » úte zář 07, 2010 9:45 pm

Ahoj všichni, včera jsem se zaregistrovala, dneska přihlásila a jsem v očekávání co se bude dít dál Nenašla jsem nové příspěvky a téma, tak se omlouvám předem. Pokud už tu je tak doufám, že tohle Daniela smaže.
Jinak já už pomaličku hubnu od února, žádná dieta ale víc přemýšlím co sním. Sice je to víc snaha než realizace, ale nenabrala jsem nadváhu přez noc tak i zpět raději pomalu ale jistě. Držím nám palce a těším se na Vaše příspěvky. Chris
chris
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon zář 06, 2010 10:58 pm

Re: jsme tu a těšíme se

Příspěvekod skaz11 » úte zář 07, 2010 11:36 pm

Zdravím prvního bojovníka :D , cíleně začínám s hubnutím - to je ale hnusný slovo - co kdyby jsme říkaly radši formování :wink: až teď a uvidíme, co to udělá - já potřebuju hlavně kolektivní formování - nějak mne to táhne k větším výkonům a taky to bývá větší sranda :D .
skaz11
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte zář 07, 2010 6:13 am

Re: jsme tu a těšíme se

Příspěvekod daniela » úte zář 07, 2010 11:37 pm

Milá Chris,
prosím prosím, dočkej času... :-))
- je to tu zase všechno nový a já se to zas učím znovu, za pochodu.
Takže nejpozději od pondělka to pojede na vostro :-)))
d@niela
Uživatelský avatar
daniela
Site Admin
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 26, 2006 12:10 pm

Re: jsme tu a těšíme se

Příspěvekod Milene » stř zář 08, 2010 10:20 am

Zdravím všechny Kudlanky malinko boubelaté. Zprovozním váhu, abych věděla od čeho se odpichuju. Protože znám moje prohřešky, tak je to o vůli. především u mne nachystat si jídlo do práce. a po příchodu domů, nevyluxovat lednici. :D
Milene
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte zář 07, 2010 12:54 pm

Re: jsme tu a těšíme se

Příspěvekod chris » stř zář 08, 2010 4:25 pm

Danielo, já nespěchám :D , večer si to tady všechno projdu. Já jsem jen natěšená, a tím se mi líp dodržuje lepší režim, znovu mě to nastartovalo.
Zkaz je jedno jak se tomu bude říkat, já hlavně potřebuju rozhýbat, zohebnit a tím zmladit :-) a s méně kily to půjde líp. Navíc prý ztuhlé tělo i ztuhlý mozek značí a já v poslední době dost hloupnu a zapomínám :-).
Milene i o vůli, ale hlavně jak se trošku oblafnout aby to nebolelo. Nevyluxovat lednici jde jen když se nasvačíme už v práci ale to je někdy komplikovaný. Tak at nám to jde. chris
chris
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon zář 06, 2010 10:58 pm


Zpět na HUBNUTÍ s Kudlankou

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
[CNW:Counter]