Ctná paní Lucie

samozřejmě i televizní produkce, o filmech, hercích i o všem, co k tomuhle světu patří

Ctná paní Lucie

Příspěvekod dorka » čtv srp 31, 2006 5:40 pm

"Ctná paní Lucie"

Tohle je teda hodně pro pamětníky. Po 89, když se začaly otvírat televizní archivy, tak jsme s kámoškou čekaly i tenhle seriál. Byla to vlastně česká obdoba Angeliky. Jenže jsme se nedočkaly. Pamatujete si to někdo?
A nečetli jste třeba někde někdo, proč už to víckrát nedali?
Teda teď - tenkrát to bylo jasný - důvod se jmenoval Jan Tříska...
Uživatelský avatar
dorka
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte črc 04, 2006 8:30 pm

Příspěvekod chipushit » pát zář 15, 2006 8:25 pm

Ahoj, seriál byl zakázán Husákem a posléze zcela zničen. Bohužel. I já jsem se těšila, že se konečně dozvím, kdo byl tajemný rytíř doopravdy...
chipushit
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát zář 15, 2006 8:21 pm

Do háje,

Příspěvekod dorka » pát říj 20, 2006 7:23 am

díky... takovejch filmů nechaj v trezorech a tohle zničej. Pamatuju si jen matně pár scén... A myslím, že na konci dala Lucie (Jana Šulcová?) prsten úplně zarostlému muži a najednou z něho byl skvělý Jan Tříska. Ale možná to tak nebylo a vybásnila si to moje fantazie. :wink:
Uživatelský avatar
dorka
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte črc 04, 2006 8:30 pm

Re: Do háje,

Příspěvekod chipushit » ned pro 24, 2006 2:44 am

dorka píše:díky... takovejch filmů nechaj v trezorech a tohle zničej. Pamatuju si jen matně pár scén... A myslím, že na konci dala Lucie (Jana Šulcová?) prsten úplně zarostlému muži a najednou z něho byl skvělý Jan Tříska. Ale možná to tak nebylo a vybásnila si to moje fantazie. :wink:


To byla fantasie - Rytíře hrál Svatopluk Matyáš a Lucii Renáta Doležalová.
chipushit
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát zář 15, 2006 8:21 pm


Zpět na FILMY ... A VŠE, CO PATŘÍ KE STŘÍBRNÉMU PLÁTNU

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
[CNW:Counter]