Nektere diety jsou i velice zdrave!!!!!!!

Polévky, nápoje, příkrmy - všechno, co je vhodné jíst, když potřebujeme zhubnout!

Dorko

Příspěvekod Alenka K. » sob úno 24, 2007 5:06 am

ptala ses (velice ustepacne) predtim. Ale mne je uplne jedno co rikas nebo delas, OK? Ty si delej co ti vyhovuje, ja taky a tahle debata je zbytecna. Nelibi se ti to...OK. me jo, ale nikomu to nevnucuju. Je to v podstate stejne (podobne) jako byla debata o zelne polevce a nepa,atuju se, ze by ji nekde tak vehementne odsuzoval. Jinak uz nechci se na to tema s tebou bavit. Nema to smysl. A ja nemam na to cas.
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

ptala jsem se

Příspěvekod dorka » sob úno 24, 2007 9:38 am

za jak dlouho byl váhový úbytek 3 - 4 kil. A na to jsi mi neodpověděla. Neptala jsem se kolik jsi zhubla za celou dobu. Ouplně na začátku jsi mluvila o 5 - 8 kilech za tejden, což je nesmysl. Narazila jsem na další článek, kde se mluví jako o otimálním úbytku o 0,5kg za týden. Je to nejšetrnější k tělu a nejmíň rizikový pro návrat k původní váze. Nikde jsem neřekla, že je ta dieta špatná. Pořád tvrdím jen, že je špatný ten váhový úbytek. Ty to pořád nechceš pochopit a bereš to osobně.
Takže když s něčím nesouhlasím, tak o tom podle tebe nemůžu diskutovat? Bavíš se jen s těmi, co ti mažou med kolem huby? Nebo ti došly argumenty? Zdá se, že dopověď ANO je na všechny tři moje otázky :!:
Díky za každé nové ráno,
díky za každý nový den...
Uživatelský avatar
dorka
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte črc 04, 2006 8:30 pm

Předchozí

Zpět na RECEPTY VHODNÉ NA HUBNUTÍ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
[CNW:Counter]