Mame destivou nedeli a ve vzduchu uz je citit podzim

POVÍDÁNÍ O BĚŽNÉM ŽIVOTĚ - kamarádky, které spojil LUPUS - případně i jiné :-)

Mame destivou nedeli a ve vzduchu uz je citit podzim

Příspěvekod Alicka » ned srp 26, 2007 8:07 pm

Ahoj Alenko, jsem rada ze si se ozvala. Ja vim, zada to je hruza. Ja jsem chodila 3 roky k chiropraktikovi a na akupunturu. 3x ne3bo 4x v nemocnici na injekce mezi clanky. Ted uz je to lepsi ale musim davat pozor. Nikolka jela s kamaradem pres celou Kanadu az do Toronta. Vyjeli v patek rano dneska hlasi ze jedou do North Bay. A zitra uz by mela byt v TO. V zari zacina 2hy rok universitu, uz se moc tesi. Cele leto pracovala u tatinka, tak si vydelala par penez. Tim, ze se velmi dobre uci dostava penize za znamky. Lubosek a ja letime do Seatlu v utery. Dostala jsem darek tak si pro nej jedeme. Cadillac SRX, jsem zvedava jak to dopadne. Predstav si ze je v Americe o 50% levnejsi i s odvozem do Spokane. Jsem z toho trochu nervozni, miluji svuj Trail Blazer, ale uz je cas na nove auto.
Dominikovi jsme koupili jak uz vis radovy domek. je tam spokojeny a zvyka si na placeni :)) a vareni a uklizeni.
Natalka roste jako z vody, uz ji bylo 18 mesicu. Take bude mit pristi rok bratricka nebo sestricku. Uz se moc tesim.
Ja jsem jinak v poradku, konecne opet chodim denne do telocvicny a doma posiluji. Na vanoce letime do Huatulka, tak at nedelam Nikolkce ostudu. Ali drz se, klidek, zdravicko a hlavne nenervuj se!!!!!
Alicka
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv kvě 04, 2006 7:52 pm

Zpět na NA KUS ŘEČI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron
[CNW:Counter]