Kamarádky, které spojil LUPUS - povídání o jejich životě

POVÍDÁNÍ O BĚŽNÉM ŽIVOTĚ - kamarádky, které spojil LUPUS - případně i jiné :-)

Baru

Příspěvekod Alenka K. » pon dub 09, 2007 4:48 pm

hezkou rodinou navstevu! jsem dost nastvana s pocasim, uz jsem mysleal jaro jaro....pres noc uz bylo nad nuloua ted celejch dalsich 5 dni zase bude v noci mrznout.....ja se toho jara fakt nedockam!
No nic jdu pect veky!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Janda » pon dub 09, 2007 6:26 pm

Ahojky, taky jsme čekali krásné počasí. Protože pořád hlásili,že má přijít a nakonec tak foukalo, že se venku nedalo sedět a odpoledne jsme museli zalézt do chalupy-škoda. Ale letošní první grilování jsme si ujít nenechali. Grilovali jsme v závětří, tak to bylo dobrý a to masíčko - úžasný!!
Ráno byli koledníci skvělý, tak to proběhlo bez šrámů na zadnici :-). Šplhla jsem si u nich napečenými perníčky a kokoskami, tak se na to vrhli, že naštěstí moc nešlehali.
Janda
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv kvě 04, 2006 3:24 pm

Ahoj holky

Příspěvekod Alenka K. » čtv dub 12, 2007 8:33 pm

a jsme znovu zasnezeni! Zima se vratila...:( a to vcera odpoledne poprve prselo! Olin je dneska doma, berm ho k doktorovi, na neco se zebrama, strasne ho boli, nemuze se skoro ani pohnout. Nevime co se stalo, ale jak byl posledne na lyzovani, tak zlomil lyze nevim jakto, ze o bricho! No a nic mu nebylo (modriny se nepocitaji), normalne celej vikend delal a teprve vcera pry jak nalezal do auta tak uslysel jako by v nem neco kruplo a od te doby ho to strasne boli. Celou noc narikal, pokazde kdyz se otocil, tak se vzbudil bolesti. Je mozne, ze az za tolik dni??????? Kazdopadne ho beru dneska k doktorovi na rentgen.
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Alenko,

Příspěvekod Bara » čtv dub 12, 2007 9:49 pm

tak preji aby to dobre dopadlo, clovek ma porad nejake starosti, co??
Tady je krasne, na vikend nam slibuji kolem 25 a ted zrovna jsem sledovala nemecke zpravy a jejich predpoved na vikend je 30 !!!!! Tak at te to neporazi !!!
Me porad drzi ten zapal siti, delam strihy, striham, siju a param, ale desne me to bavi. Dick byl dneska poprve na rybach a chysta se i zitra, tak mi nebude prekazet, Pavel ma studijni volno a musi se pripravovat na zkousku, ale jak to tak sleduji, moc tomu neda, takze hlavne klid, nebo se budeme dohadovat a dojdu k zaveru, ze jsem prdla mama, znas to???
Tenhle tyden je kratky, protoze pondeli bylo volne a desne rychle utekl. Zitra uz je zase patek. Budu si take trosku opalovat nohy, mam je takove sejratky. V nejhorsim pripade je natru samoopalovacim kremem. Jenze pak me ty "opalene" nohy mazou prosteradla do hneda. To jsou starosti, co? Takze Alenko, hlavne zdravicko. Ahoj
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

ahojky

Příspěvekod Alenka K. » sob dub 14, 2007 3:56 pm

tak olin ma pry nejak nastipnutou nebo zlomenou chrupavku,takze porad dost boli. Nesmim zapomenout zavolat do skoly aby ho vyndali z telocviku. Posledni dva dny ani nebyl ve skole.
Tak asinejvvetsi novinka je, ze nam shorel predevcirem nejvetsi hotel ve meste, Eldorado. No ne uplne celej, ale co nezvadl znicit ohen, donicili hasici s vodou. Takze vrchni patro shorele, spodni naprosto zmacene.....to je radost pro majitele:(
Ja se snazim ted psat, ale nez odepisu na mejly a tak, tak uz zase bolim....
Jaro si to rozmyslelo doufam, ze ne definitivne...je porad zima. V noci pod nulou, pres den par stupnu nad nulou. Vsichni lidi se dohaduji jestli bude letos zase potopa....nekdo rika ze bud zadna nebo vetsi nez loni. No ja nevim...snehu moc neni a tani trva strasne dlouho. Takze doufam....
Tak at ti Dick prinese nejakou rybu. Jo a hadat se s detima....zbytecna vec. Dozvis se jenom, ze maji vsechno pod kontrolou:(
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Cau holky,

Příspěvekod Bara » stř dub 18, 2007 7:12 pm

kde jste vsechny doprkvancic ??? Doufam, ze nejste nemocne. To by me moc mrzelo, i kdyz ten lupus je zapeklitej. Takze verim, ze jste zaneprazdnene jarem, uzivate si tepla a radujete se z nove zelene.

Alenko, a co u vas ? Taje ??? Objevilas kocicky ??? Ja jedu zitra na vylet do Rotterdamu, uz jsem tam strasne dlouho nebyla. Pocasi ma byt pekne, zadny velky hic a zadny dest. Tady uz asi mesic neprselo, je vazne sucho. Zalejvam zahradku, ale vetsi problem maji zemedelci se zasazenou zeleninou, brambory a obilim. Vsude na polich vidim jak velke kropidla rozstrikuji vodu. Tohle je takove divne obdobi, pokud nejsou mrazy, tak je zase sucho.

Tak zdravim a mejte se.....
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Příspěvekod Janda » pát dub 20, 2007 3:05 pm

Ahoj Báro, máš pravdu, nikde nikdo...ale asi to bude fakt tím jarem. Já jsem se až dneska dostala na počítač, protože je tam takový vítr a fouká tak studeně, že jsme s dětmi nevydrželi venku moc dlouho. Dokonce ani na kávu na balkoně to nebylo.Já si vždycky uvařím kávu a dětem musím kakao.Ještě k tomu je jeden z nich alergický na normální mléko, tak mu musím vařit ze sojového, ale chuť kakaa to naštěstí neovlivní.
Dneska nás čeká alespoň kino - tak jsou úplně milionový, protože se těší a nechtějí si to pokazit. Dneska jdu s mojí ,,velkou" holkou - (protože pro malé děti to prý není) - je to moc napínavý až trošku strašidelný a v neděli jdu na kreslenou pohádku se Šimonem, aby mu to nebylo líto. Na víkend se vystřídají u babiček - dneska na noc k jedné a zítra na noc ke druhé, takže program na víkend zajištěn- Já konečně udělám ten jarní úklid, který jsem před velikonocemi, kvůli chřipce nezvládla. Tak se mějte a už pište...
Janda
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv kvě 04, 2006 3:24 pm

ahoj holky

Příspěvekod Alenka K. » pát dub 20, 2007 4:12 pm

ja si zkousim jake to je byt sama doma, teda bez manzela. Ted jel jenom do Whitehorsu, ale v kvetnu jede na dva mesice do Ceska...a to se dost desim, protoze....no snad nejak zvladnu! Jak to jeste nemam tuseni. Olin vcera spadl a bohuzel zase na to bolave zebro, takze jak to zvladne dneska v praci..to teda nemam tuseni.
Jinak koncem tydne ma byt uz i v noci nad nulou, takze snad se uz dockame jara.....a hlavne rozmrznuti septiku!
Tak Baru at se ti vydari ten Rotterdam, urcite najdes zajimave boticky:)
Jando ty teda v poslednim tydnu sis tech kin uzila:) No nic ja si pujcim nejakej film dneska v pujcovne......Maler je, ze nemaji cesky filmy:(
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Ahojky

Příspěvekod Bara » pát dub 20, 2007 6:28 pm

Alenko, vylet se vydaril, vratila jsem se domu desne utahana. Rotterdam byl za valky rozbombardovan, nezbyl kamen na kameni, takze nema zadne historicke centrum. Muzes se divat jen po vysokych budovach, siroke ulice, vsude je hodne prostoru, ale podle me mu chybi svera. Je to nejvetsi pristav v Evrope, ne co do prostoru, ale do tonaze. Jenze Amsterdam, ten musis proste zazit, tam je porad na co koukat. Tam se clovek nenudi.
Takze jsem prosla spoustu obchodu, okukovala jsem modu. Vsude momentalne natrefis na leging (vratil se do mody) ktery se nosi pod kratke saty s prehazovackou a na strane zavazat, nebo pod prsy narasene, takovy ten typ materskych satu a snad na vsech holkach vidis kalhoty typu capri a balerinky. Taky jsou v mode boty na kline a ty se mi nelibi, takze jsem si svoji sbirku tentokrate nerozsirila. Jo a ty mas dlouhe vlasy, tak budes modni s celenkou, to ted taky leti. To jen abys byla v obraze......

Jinak pristi tyden asi ve ctvrtek pojedeme do Cech a budeme se vracet 8. nebo 9. kvetna. Pojedeme sami bez Pavla. Pocasi ma byt pekne, kolem 18-24 stupnu. Uz se tesim.
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Příspěvekod Janda » sob dub 21, 2007 4:19 pm

Ahoj Alenko, tenhle týden jsem byla v kině třikrát, což je opravdu rekord. Už by to bylo pomalu na permanentku vid? Ještě musíme jít na tu pohádku, ale dávají ji až ve středu... Jinak já dnes konečně myju okna, děti jsou u babičky, tak mám na to klid. Venku se začíná dělat zase krásně, tak zítra to využijeme a budeme zase celý den venku.
Báro, taky jsem v časopisech viděla ty boty na klínku a taky se mi vůbec nelíbí, ale balerinky už mám objednané, tak snad jsem trefila číslo. Mám teď nějakou nakupovací...skoro každý nákup využiju k tomu, že si musím koupit něco na sebe- minulý týden to bylo tričko a kabelka, tento týden super tílko a příští týden budu mít určitě ty botky - no co, po té hnusné chřipce si musím udělat radost :)
Janda
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv kvě 04, 2006 3:24 pm

Zdravim

Příspěvekod Bara » sob dub 21, 2007 4:55 pm

Tak ja jsem ty okna odlozila, az se vratim z Cech, plna elanu, tak se na ne vrhnu. Odjizdime ve ctvrtek a asi 8. nebo 9.5. se vracime.
Jando, i kdyz nemas v planu neco koupit, tak pokazde natrefis na neco zajimaveho a hezkeho. Pak zacnu premyslet jestli to potrebuju nebo ne, nekoupim, ale druhy den se tam stejne pro to vratim - vetsinou. U me je to asi nemoc. No a boty, to je moje desna slabost. Ty balerinky jsou takove roztomile boticky, pasuji ke vsemu. Videla jsem je ve vsech barvach, dokonce i puntikate, kytickove, krajkove, tygrove a blejskave, vysivane s koralky atd......tak at ti dobre padnou !!

U nas je pekne, jen vetrik je studenejsi, dneska budu muset vecer pustit kropeni, je fakt desne sucho, ruze uz maji poupata a kvetou kastany a serik. Uz ani neverim, ze by prisli ti tri "zmrzlici".
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Baru, Jando

Příspěvekod Alenka K. » úte dub 24, 2007 3:58 pm

v Amsterodamu jsem byla, i kdyz jen na dva dny. Libil se mi.
Jinak diky za novinky o mode, ale ja jsem celkem v poradku v dlouhe sukni a halence a nejak co se nosi mne moc nebere:) Uz abych to mohla zase nosit! Snih mizi, ale ted to blato!!!! A nejhorsi..po ranu ten led:( Pred barakem mame kluziste a jeste k tomu takove neurovnane, hrbolate. A kdyz to zacne roztavat, tak zase se proborujes.
Ja jsem ted musela hodne ridit (jo zacala jsem ridit!) ale vylozene z donuceni. Totiz....byli jsme na jednom aute. Takze....patek noc: pro Olina do prace na pulnoc. Sobota rano: s Olinem do prace, pak se vratit domu a jet s Mishou do prace, vratit se domu a pak vyzvednout Olina v praci, pockat ve meste dve hodiny a jet vyzvednout Mishu. Nedele je jednodussi. S olinem na devatou do prace a ve 4 pro nej.
No proste taxikar hadra a o benzinu nemluve. Ten mne stoji za takovy vikend 50 dolaru jak nic! Jedna cesta do mesta a zpatky je 40 km.
A moje auto ma nahon na 4 kola a velky obsah, takze je to des. Misha svoje auto loni rozmlatil. Malicky ekonomicky auticko!Jinak si Baru to uzij v Cesku zavidim vam obema....Kennedy tam jede v kvetnu taky.Jen ja tu zustanu..jako neplaceny ridic:(
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

AHOJ

Příspěvekod Bara » ned kvě 06, 2007 1:37 pm

Tak ja jsem po deseti dnech nazpatek a tady se nic nedelo?? Asi si uzivate nadherneho pocasi a zalevate zahradky a balkony, protoze to je ted kazdodenni starost. Kdyz jsem vcera odjizdela z Cech, tak pomaloucku prselo, ale v Holandsku ani kapka. Podle predpovedi slibuji, ze ma konecne vytouzeny a vymodleny dest zacit v pondeli. Tak jsem dnes vyprala dve pracky, aby to jeste pekne venku uschlo.
V Cechach jsem prozila krasne dny, potkala jsem vsechny moje kamaradky, palila jsem carodejnice, tez jsem byla jednou v Praze, ale planovanou navstevu sv.Vita jsem odlozila az napriste - byla tam asi 50m a desne siroka fronta u vchodu, tak az priste, to jsem jeste nezazila. Praha je momentalne preplnena turisty (ale kdy neni, ze?) takze jsem na Karlove moste slysela snad vsechny svetove jazyky. Domu jsem odjizdela az vecer, utahana, utapana, ale spokojena a Alenko, bohatsi o jedny boticky.
Tak a ted jdu uklidit nakupy jako je hruba a polohruba mouka, tuzemak, Bohemka sekt, vysocina a lovecky salam, koreni 7 pepru a kmin a pernicky. Taky jsem si koupila cerne pivo kozla. Dneska mam v planu grilovat, tak to budu mit cim zapijet. Zitra ma konecne prset, tak at zakoncim pekne vikend.
Moc vas zdravim a dejte vedet, ze zijete.....
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Příspěvekod Jana » pon kvě 07, 2007 7:38 pm

Ahoj děvčata, tak mám pocit, že jsem mezi Vámi nebyla nejméně 100 let. V poslední době na mně čert pořádně "vystrčil prcku" a lupus dává o sobě vědět víc než je zdrávo. Objevily se mi nové problémy s hlavou. Nejprve občasné bolesti, ale nyní už celodenní. Jsem pod kontrolou neuroložky a příští týden jdu na CT mozku věřím, že to centrum v hlavě bude v pořádku. Držte mi pěsti (to pro štěstí) aby mi to vyšetření dopadlo dobře. Mějte se pohodově a užívejte jara.
Jana
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 05, 2006 1:49 pm

Jani

Příspěvekod Bara » pon kvě 07, 2007 7:59 pm

Mam kamaradku a posledni dobou ji ten zatracenej lupus take trapi vic nez je normalni. Tak ja vam budu obema drzet peste, dobre to dopadne, uvidis. Zdravim
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

PředchozíDalší

Zpět na NA KUS ŘEČI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
[CNW:Counter]