Kamarádky, které spojil LUPUS - povídání o jejich životě

POVÍDÁNÍ O BĚŽNÉM ŽIVOTĚ - kamarádky, které spojil LUPUS - případně i jiné :-)

Monty

Příspěvekod Alenka K. » úte bře 06, 2007 5:40 pm

ja se propracovala na Yukon postupne:) Napred to bylo Toronto (kdyz je zimni vetrnej den, pada snih a stipe do tvari tak je to horsi nez Yukon:) Pak jsem se rozmazlila na rok v teplem krasnem Vancouveru a pak teprve jela na Yukon. A vis co? Ja jsem to naprosto milovala!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

ale ona manty

Příspěvekod *pavla » úte bře 06, 2007 6:14 pm

asi chtěla vědět, kdy bude pokračování a určitě není jediná! Jen si vzpomeň jakou měly Kudlanky radost, když se teď nedávno jedno objevilo.
Válka je vůl
Uživatelský avatar
*pavla
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv črc 13, 2006 11:03 pm

Příspěvekod Janda » úte bře 06, 2007 6:23 pm

Alenko,tvoje psaní je jako vždy napínavé až do posledního okamžiku. Už jsem ti to několikrát psala,že bys měla vydat knížku,protože zážitků z cestování atd. máš spoustu a ještě k tomu psací talent. Bohužel některé tvé zážitky jsou i smutné,třeba jako tenhle, ale naštěstí vše dopadlo dobře. A k životu patří jak to dobré tak to špatné. Jednou jsi psala, že nějakou knihu plánuješ, ale nějak jsem zapomněla, jak to dopadlo...už jsi ji vydala? a bude i v češtině?..
Báro, představ si, že my máme také vyročí svatby. A to desáté. Sice až v létě, ale dárek už jsem dostala- předčasně. Manžel mi koupil sušičku prádla-nejdřív jsem trochu prskala, že k desetiletému výročí svatby se takovéhle dárky nedávají, ale teď na to nedám dopustit. Vůbec už nežehlím, protože sušička to tak nadýchá, že stačí, když pak prádlo na chvíli přehodím přes opěradlo křesla a nechám ,,dotáhnout" a uklízím pak to skříní. Je to velká úspora času - žádné věšení, sundávání, a to žehlení. Za jeden den mám prádlo vyprané a uložené.Dřív mi to i s přemlouváním trvalo taky třeba čtyři dny :roll: . Kdo má sušičku, určitě se mnou souhlasí.
Dneska tu už bylo jaro-krásně svítilo sluníčko a bylo teplo.Škoda,že mají děti kašel a nemohli jsme ven...
Janda
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv kvě 04, 2006 3:24 pm

Pavli

Příspěvekod Alenka K. » úte bře 06, 2007 6:26 pm

to pokradovani ktere tam bylo ted bylo co Daniela tam zapomela dat....teda ja ji to poslala a ona rika ze to nedostala. Ted nemohu psat fakt skoro nic...ale doufam, ze pristi mesic......tohle tam jeste chci dat protoze....kdo mel muslimskou svatbu?
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

cestování

Příspěvekod manty » úte bře 06, 2007 6:40 pm

To jsem ráda, koukala jsem se, že to bylo pěkně dlouhé cestování, jak ještě dlouho se zdržíš v tom Tunise?
Vdala ses tam? Nebo ne? A odkud máš Kennedyho? To je Kanaďan nebo Američan?
Prý jsi byla v televizi, podívám se, jestli tě nenajdu.
Za jak dlouho potom jsi se dostala do toho Toronta a pak na Yukon?
Kolik měsíců (nebo let) to trvalo?
Omlouvám se za tu spoustu otázek, mockrát zdravím.
Uživatelský avatar
manty
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte úno 20, 2007 9:12 pm

Manty

Příspěvekod Alenka K. » úte bře 06, 2007 7:12 pm

asi posledni pokracovani nebo dve. V Tunisu jsem se vdala a nez jsem prijela na Yukon tak to trvalo....no asi 4 roky. Kennedy je Cech a setkali jsme se ve Vancouveru.Manty jak jsi na tom s hubnutim? kolik se chystas shodit?
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Cestování

Příspěvekod manty » úte bře 06, 2007 7:18 pm

4 roky jsi žila v Tunisu? To tedy umíš asi perfektně mluvit, co?
Zatím jsem si udělala rozpis, tu polívku já byhc asi jíst nemohla,
ale jím hlavně ráno müsli, čaj, kousek ovoce, pak svačina ovoce, oběd kousek vařeného masa, svačina jedna veliká kedlubna, ta je velká asi jako dva až tři tenisáky, a k večeři třebas vařené fazolové lusky, včera vařenou mrkev. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím.
Byla jsi i někde jinde než v Tunisku a v Kanadě?
Četla jsem, že jeden tvůj kluk jel na cestu po světě, to muselo být úžasný.
Byla jsi od té doby taky v Čechách?
ahoj, hezký den, M.
Uživatelský avatar
manty
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte úno 20, 2007 9:12 pm

Monty

Příspěvekod Alenka K. » úte bře 06, 2007 7:34 pm

dva roky dohromady Tunis a Egypt. Trochu mluvim, ale dneska uz nic moc.
Manty zkusila jsi stridavou dietu? pro mne pracuje, ale taky neni tak jednoducha. Znas ji, ze? nestridat dohromady maso a prilohy, zelenina povolena se vsim.Jinak co jis zatim je perfektni, budu tidrzet palecky, abys to dlouho vydrzela. . Vis co je nejdulezitejsi? Rikej si, ze vsechno co jis ti desne chutna. vzdyt takova varena mrkvicka je primo lahudka:) Hlavne nemej hlad....ten je nejhorsi. A nakupovani.....to neco snez nez vlezes do obchodu a jestli musis varit pro rodinu je to horsi.Jsme tady pro tebe a budeme jasat nad kazdym kilem ktere shodis:) Treba ti to trochu pomuze!Nejsi v tom sama OK?
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Eva » stř bře 07, 2007 11:11 am

Tedy Alenko ty jsi opravdu měla a máš dobrodružný život.... za sebe budu ráda, když ještě budeš psát.

Představ si, že v polovině března bude v Praze jeden kanadský indián - Pablo Russell od Černonožců. Byl tu už několikrát a naprosto mě nadchnul. Je z něj cítit silné spojení s přírodou a tím co je nad námi. Kdybys na něj někdy narazila tak neváhej a navštiv ho - funguje i jako medicineman. Tady pořádá semináře (Indian Medical Wheel), přednášky o indiánských tradicích a indiánské sauny.

Báro, máš bohužel pravdu, ten Sedlec je zchátralý, když jsme jeli přes náměstí tak jsem se znova dívala na ty dva zpustlé hotely.... ale příroda je tam krásná. Jen na Monínci jsou vykácené stromy pro sjezdovku, vypadá to smutně .....
Jinak blahopřeji k výročí svadby, my budeme mít v létě 10 let. Hrozně to letí.
Eva
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát kvě 05, 2006 10:56 am

Jando

Příspěvekod Alenka K. » stř bře 07, 2007 6:00 pm

blahopreju k desitce! Jinak knizku jsem napsala jednu malickou, jmenuje se zakon Yukonu a jine povidky, ale je uz rozebrana.A doma uz taky nemam zadnou krome dvou pro kluky. Moc jsem toho dneska uz napsala a zadicka to citej. Potrebuju par hodin at se daji dohromady a pak se pokusim pokracovat. Prosim te rozhodne mi posli to povidani!!!!!!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Dokončení z Kudlanky

Příspěvekod Kim » stř bře 07, 2007 6:59 pm

Jak jsem psala, tak souhlasím s tím, co napsal na Kudle Tomáš a tebe jen opravím.
Naopak my jsme s kůží na trh šli, tím že jsme si dovolili tě upozornit na to, že se opakuješ. A ten Třebsín? Nějak moc tě to zajímá na to, že tam vlastně nikoho neznáš. A víš jaký je rozdíl mezi tebou a tou paní, o které píšeš? Ona je sluníčko a tu svou rakovinu každému nevnucuje a nepřipomíná! Vem si z ní příklad!
Než se na mě ostatní sesypete, tak vás chci upozornit, že jsem rovněž zdravotně postižená, i když mě to, pravda, svým způsobem neohrožuje na životě. Ale vím, co to je být po špitálech a tak. Ale jen jsem nechápala proč Alena o svých nemocech píše v každé reakci na Kudlance. Napsala jsem to slušně a bez urážek ve snaze poradit, že to opravdu dřív nebo později začne lidi nudit. Bohužel jak se zdá Alena chce slyšet jen pochvaly a aby jí každý psal jak je skvělá.
Jenže o tom to přece není, každý kdo veřejně píše musí být připravený na kritiku a to Alena evidentně není, protože se z každé reakce, která jí nemaže med kolem pusy hroutí a nespí... Takže asi tak. Je mi jasné, že mě teď stáhnete z kůže, ale je to můj názor a změnit ho může jen Alena, když trochu poleví v popisu svých neduhů kdykoli a kdekoli.
Jo a to co napsala o Kudlance, to teda byla podpásovka jako hrom :!:
Uživatelský avatar
Kim
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 07, 2007 6:43 pm

kim

Příspěvekod Alenka K. » stř bře 07, 2007 8:33 pm

ja te tu nechci
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

PRO KIM

Příspěvekod Karla » stř bře 07, 2007 8:34 pm

Milá Kim,

je mi nesmírně líto, že se takhle cítíš. Já čtu KUDLANKU hodně dlouho, ale zatím jsem nějak neměla důvod nikam psát. Je určitě hodně lidí a s dost nepříjemným osudem. Ani já nejsem výjimka. Jsem na tom zdravotně velice zle a internet je pro mě jediným kontaktem s lidmi. Jediným mým potěšením je právě počítač, i když se většinu doby mohu věnovat pouze čtení. Mám ale moc hodnou pečovatelku, která píše to, co diktuji.
.
Ale rozhodně bych nikdy nezvládla něco takového, takhle prezentovat svou nemoc.
.
Kim, neber si to tak, uvědom si, že ne všichni lidé jsou stejní, někdo svůj úděl nese skromně, někdo se musí prezentovat, nechávat obdivovat, litovat.
Posílám ti hodně pozdravů a budu ráda, když sem budeš psát a budu si tě moct číst. Hodně pozdravů, jsem z Brna, odkud ty?
Karla
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř bře 07, 2007 8:13 pm

jdete prosim vas na moje dalsi forum

Příspěvekod Alenka K. » stř bře 07, 2007 8:48 pm

tady je klid a mir a chci to tak zachovat!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Re: kim

Příspěvekod Kim » stř bře 07, 2007 8:48 pm

Alenka K. píše:ja te tu nechci


Prosím? To myslíš vážně? Vždyť já jen poslechla Danielu...
Dobře, já jí tedy napíšu a zeptám se, kde tedy mám psát.
Uživatelský avatar
Kim
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 07, 2007 6:43 pm

PředchozíDalší

Zpět na NA KUS ŘEČI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
[CNW:Counter]