Kamarádky, které spojil LUPUS - povídání o jejich životě

POVÍDÁNÍ O BĚŽNÉM ŽIVOTĚ - kamarádky, které spojil LUPUS - případně i jiné :-)

Příspěvekod Monyna » sob říj 28, 2006 11:27 am

Alenko,palečky držím a doufám, že jste dorazili v pohodě ,a že testy budou také o.k. :wink: Jo abych nezapomněla,štěňátka jsou rozomilá.

Jani,ty si přes ty pejsky.Je nějaký pejsek, kterého můžou mít i alergici?Známá má alergii a dítko s babičkou chtějí do bytu pejska,konkrétně jorkšíra,tak shání nějaké info.M.
Monyna
 
Příspěvky: 78
Registrován: čtv kvě 04, 2006 9:40 am
Bydliště: Kraslice CZ

Příspěvekod Jana » ned říj 29, 2006 8:34 pm

Alenko šťastnou cestu a ještě šťastnější pořízení na kontrole u lékaře. Čekáme samé pozitivní zprávičky. Ten sníh Ti tedy vůbec nezávidím, ale jak to vypadá podle předpovědi počasí, tak se i u nás brzy objeví. Misha je na cestách a určitě bude mít spoustu zážitků. Doufám, že Ti všechno zdokumentuje fotograficky. Pobyt v Brně pro něho musel být stresující zážitek, člověku až běhá mráz po zádech, jak se v některých rodinách k sobě lidi chovají, kde se bere ta cizota a cynismus? Ještě, že nejsme všichni takoví. V sobotu jsme byli v Praze na vojenské přísaze Frantíka, patřičně jsem si to obrečela, protože jsem se s jeho volbou stále ještě nesmířila. Ale setkala jsem se tam s kamarádkou a jejím manželem, což bylo velice příjemné. Jinak jsem byla štastná, že bydlíme v Chocni, protože ten prazšký ruch mi opravdu nesvědčil. Naše těhulka si žije jako princezna je hýčkána všemi členy rodiny a sousedy. Už má pěkné bříško a nechává se po něm s patřičným pocitem slasti hladit. Na ultrazvuku jsme viděli 3 štěňátka, ale mám pocit, že jich bude víc. Mony jinak, co se týče vhodnosti pejska pro alergika je všeobecně doporučován právě bišonek, protože má zvláštní srst, která nelíná. Já sama jsem alergik a v bytě máme dva bišonky a nedělají mi potíže. Je to ovšem záležitost velice individuální a záleží také na druhu alergie. Rozhodně bych ale nepořizovala jorkšírka, protože má srst s podsadou a tudíž při její výměně líná, což působí alergikům dýchací potíže. Rozhodně by rodiče měli brát ohled na zdravotní stav svého dítka a až v druhé řadě uspokojovat své přání v podobě pejska. Jando držím pěsti aby domácí počítač už byl v provozu. Mějte se moc prima.
Jana
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 05, 2006 1:49 pm

Ahoj Alenko.

Příspěvekod Bara » úte říj 31, 2006 10:02 pm

Uz jsi doma z Vancouveru ? A jak to vsechno dopadlo ? Drzim palce !!!!
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Příspěvekod Aknel » úte říj 31, 2006 11:16 pm

Alenko
prosímtě můžeš mi napsat svůj majl???!Mám co ti napsat,tobě soukromě,nejsem bohužel nebo bohudík???typ, co říká,píše..kecy(sory)z malíku...achjo,aby bylo učiněno zadost...nemyslím to osobně...neurážejte se papa :) :D
Aknel
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát čer 30, 2006 10:25 am

Příspěvekod Aknel » stř lis 01, 2006 8:01 am

Alenko
omlouvám se,vůbec netuším,že jsem sem psala!!!To se mi ještě nestalo,jsem
chcíplá,mám vysoké teploty a navíc mě bolel včera zub,tak jsem si vzala nějaký prášek a asi jsem to neměla dělat.Zřejmě jsem se dostala do stavu podobnému opici....jinak si to neumím vysvětlit.Takže ještě jednou omluva a předchozí příspěvek pusť z hlavy...asi jsem blázen..
Aknel
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát čer 30, 2006 10:25 am

ahoj holky,

Příspěvekod Alenka K. » pát lis 03, 2006 4:26 pm

jsem zpatky, ale nevim jeste porad nic. Pry td tydne...no to jsem zvedava! Dam tomu mesic a pak se zacnu shanet! Mame dost zimu, i kdyz si rikam bude hure, ale zatim mi to staci. Je tam -26. Brrrr!!!!
Kennedy odjel do Whitehorsu k ocari (ma sedy zakal) pak jede do Texasu na potlach a pak odtud asi pojede do Ceska protoze cekame vyrizeni s tou pozustalosti. Takze to vypada ze stravime zimu jenom sami s Olinem. No je tu Donovan, kdyz budu cokoliv potrebovat, tak snad zvladneme. Do vcerejska jsem mela stenata tady a bylo to krasne se na ne koukat. No ted to bude jeste "krasnejsi" po nich drhnout koberec a vsechno. Uz to bylo opravdu neunosne mit je vsechny uvnitr, vcetne mamy. Dokud jenom spali a moc jim neslouzily nozicky, tak to slo...ale ted se vydavali na prohlidky a vsude nechavali louzicky a hovinka! Chybi mi tady a tak si je dneska jak se rozedni semka zase aspon na chvili prinesu. Stejne potrebuji zrat a venku jim to hmed zmrzne. Kasicka jim moc nejede....ale maso...pane to je vec!!! Sedi u kusu masa, snazi se je rvat jeste uplne novyma zoubkama....vrci u toho......desne vyrostli za necele tri tydny! A jsou jeden krasnejsi nez druhy. Moje nejmilejsi je princezna, nebo-li Klea. Ma tak podmalovane oci, ze je jak Kleopatra:) Ale rikame ji Princess. Je jedina kdo ma zatim jmeno. to chceme nechat na majiteli. kdyz si vzpomenu na jejich mamu a na jeji strach z nas. lidi, ze vseho kolem, tak si rikam jak dlouhou cestu usla od te doby diky nasi trpelivosti a lasce.
Ted trochu zarli na stenata, ona je prece prvni, tak kdykoliv vezmeme do ruky stenata, hladime i ji.
Baru ja jsem se pokousela byt vcas s gratulaci...a nevyslo:( Takze ti blahopreju aspon tady (dodatecne) a karta prijde jeste dodatecneji! A to ji mam doma uz skoro mesic! Ale jak se jedna o nejake posilani jsem vzdycky naprosto beznadejna. Bud zapomenu doma adresu, nebo kartu.....no proste....des.
Aknel nevim co jsi psala a jestli chces muj mejl ale tady je alenkakennedy@hotmail.com
Jando k prelozeni jsem se jeste nedostala...nezvladam....krome toho to asi prelozim jenom pro tebe, protoze tam je tolik slov co fakt jsou odborne, ze z toho silim. A nerozumim jim.
Jani,budes davat bisonky zase na stranku? prosim te posli mi tvoji bisonci stranku, me se ztratila. musim si ji dat do dulezitych!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Cau Alenko

Příspěvekod Bara » pát lis 03, 2006 11:25 pm

Moje nrozeniny se vydarily, prisly vsechny moje pritelkyne. Na jedne www. ceske strance jsem si nasla zajimavy nepeceny dort s tvarohovou naplni a ovocem, rika se mu strecha. Moc se mi povedl a je sraaasne dobry. No a samozrejme sekt Bohemka, tim nepohrdne nikdo.

No nepovidej, u vas je -26 ??? Dej pokoj, tady pofukuje a je kolem +10 a me se to moc nelibi. Je to takove vlhke a sychrave, no proste smutne, zavrtat se do deky a peknou knizku. Koupila jsem si v Cechach jednu Loukotkovou a k narozeninam dostala - Bila Masajka od Corinne Hofmann, pribeh snu o velke lasce, ktery se zmenil v boj o preziti. Je to pribeh z Afriky, uz se tesim.
Alenko, hezky vikend. zdravim.
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Baru

Příspěvekod Alenka K. » sob lis 04, 2006 3:52 am

jak je na tom maminka?
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Bara » sob lis 04, 2006 11:25 am

Alenko, poslu ti e-mail. Vis, drive mi to nejak nevadilo otevrene o vsem moznem i o soukromi tady povidat a sverovat se, nebot reagovala spousta lidi a i oni se sverovali. Ted se tady sverujeme jenom my dve sobe navzajem, nebot nikdo se neprida a tak mi to najednou pridada divne, to si muzeme vlastne navzajem posilat soukromou postu rovnou na nase adresy, takze ja ti napisu. Ahoj
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Příspěvekod Monyna » sob lis 04, 2006 2:27 pm

Ahojky,
Alenko vítám tě zpátky z "výletu".Palečky jsme, držely asi všechny, tak doufám, že to dopadne dobře.Každému ze štěňátek dej za mě pusu na čumáček a hrdé žárlivce dvě :lol:
Začala jsem chodit od čt do práce.Jak říká Janda, za penízky.Ty první dva dny tam byla i sestra se mnou, od pondělka na to budu sama.Ty dva dny dělané pod kontrolou,docela šly, tak si myslím, že v pondělí to bude dobré.Samozřejmě, že večer jsem byla unavená,ale bylo to spíš z nevyspání.Místo sedmé jsem vstávala v pět a moc toho v noci nenaspala, jak jsem z toho byla nervozní :)
Mužský šel poprvé pro malou do školky, když jsem byla v práci.Přinesl domů školkovou čepici a boty,ty nové "lepší", tam nechal na lítání,k tomu málem sbalil nějaké cizí rukavky.Naštěstí je tam nechal, ale bohužel i naše, které tam už druhý den nebyly.Telefonem se také ujišťoval,že věci /svatr, kalhoty/ jsou opravdu naše :shock: Docela mě tím pobavil, i dostal, že neví, jaké věci Myš má :shock:

Báro, jaké to byly stránky na ten dortík?Mužský bude mít svátek,tak bych mu nějakou tu dobrůtku přiravila.

Janda ještě nemá pc.I když dnes by měli mít nový,k tomu má pořádnou laryngitidu,tak je doma a bez pc,absťák se zvětšuje :wink:
Monyna
 
Příspěvky: 78
Registrován: čtv kvě 04, 2006 9:40 am
Bydliště: Kraslice CZ

Ahoj, tak vas jeste jednou zdravim.

Příspěvekod Bara » sob lis 04, 2006 6:01 pm

Mony, opravdu doporucuji. Je to velice jednoduche, ne moc sladke a svezi. Ja jsem pouzila kompotove pulky broskvi. Tedy nastav si adresu www.babinet.cz - pojedes dolu az na diskusni fora, tam si tuknes na kuchynka a pak na upecme si.... Strecha - bozsky zakusek. Je tam dokonce i nazorny obrazek jak vsechno udelat. Nastesti jsem byla pred tydnem v Cechach, tak jsem si veskere ingredience nakoupila, jako napr. tvaroh a BeBe susenky. Tak at se ti povede!!! Dej pak vedet jaka byla reakce.
Alenko, dneska jsem na zahrade strihala odkvetle suche kytky, nemela jsem proto cas psat dopis, ale po veceri zasednu a napisu. Uz vcera jsem dala pekne hovezi dusit, uz je mekoucke, jen zaprasim. K tomu vareny brambory a cekankove puky. Ja i muj muz to milujeme a muj syn to nenavidi, takze pro nej musim neco jednoducheho vymyslet, ale pizzou nikdy nic nezkazim.
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Příspěvekod Bara » ned lis 05, 2006 11:52 pm

Alenko, ja jsem desna slibotechna, ale vcera jsem se k tomu psani nedostala a dneska jsme nebyli doma. Pred chvili jsme dorazili domu, ale zitra splnim svuj slib. Rano jdu cvicit, ale pak zasednu a napisu ti uplny roman.
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Příspěvekod Jana » pon lis 06, 2006 11:58 am

Alenko, vítám Tě z daleké cesty a držím pěsti aby výsledky bylo OK. Chlupatým drobečkům posílám pozrávek a mamině pohlazení za ten výkon. Alenko poradím Ti, pokud nechceš aby Ti drobkové dělali po celé místnosti loužičky ohranič jim prostor kde se mohou pohybovat a do jednoho místa jim dej noviny nebo hadr na vykonání potřeby. Při výměně nech vždy kousek starých novin aby cítili pach. Pokud je necháš běhat po celé místnosti jsou zmatení, protože vše je pro ně nové a necíleně dělají loužičky. Dívala jsem.se na fotografie a jsou super. Už teď vím, jak těžké bude s nimi loučení. Naše mamina čekatelka stále chodí s velkým bříškem, tento týden by měla porodit. Naše www.bichon.wz.cz
Až se chlupáčkové narodí dáme je na stránky. Zítra si jedu pro Lucinku do nemocnice. Operace byla dost komplikovaná a musím věřit, že vše se v lepší obrátí. Přeji všem hodně zdraví.
Jana
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 05, 2006 1:49 pm

Příspěvekod Monyna » stř lis 08, 2006 7:21 pm

Ahoj Jani,na chlupáčky se už těším a držím palečky,aby Lucka byla brzy fit.
Monyna
 
Příspěvky: 78
Registrován: čtv kvě 04, 2006 9:40 am
Bydliště: Kraslice CZ

Příspěvekod Jana » stř lis 08, 2006 8:42 pm

Mony moc děkuji za povzbuzení a mám k Tobě prosbičku. Prosím Tě, pokud bys měla možnost v práci zjistit vzájemnou souvislost mezi lupusem a endometriozou byla bych Ti moc vděčná. Možná žádná vazba mezi těmito diagnozami není, ale něco mi říká, že je to naopak. Měj se moc hezky a až se chlupáčci narodí dám vědět. Moc zdravím.
Jana
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 05, 2006 1:49 pm

PředchozíDalší

Zpět na NA KUS ŘEČI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron
[CNW:Counter]