Kamarádky, které spojil LUPUS - povídání o jejich životě

POVÍDÁNÍ O BĚŽNÉM ŽIVOTĚ - kamarádky, které spojil LUPUS - případně i jiné :-)

Příspěvekod Alenka K. » pát říj 13, 2006 5:14 am

Mony, co je humanni a co ne? To je desne tezky...ono dupnuti na hlavu taky nevyzni moc humanne. Ale fakt je ze neco se s tim delat musi....vzdyt nechat ji ta stenata vsechna tak na to doplati ona a ta zbyla stenata taky, protoze je neuzivi. Kazdopadne nikdo to nedela rad......jenze pak jsou dalsi problemy, kam s nimi, komu je dat.....a tak....
No a tady je vetsina psu ci kocek "fixovana" aby nemohly mit potomky
Jenze to zase se prehani a zacina by nedostatek psu. Proste nic neni perfektni. Ale jsou tak krasni!!!!! fakt....musim rozeslat fotky! Je to teda teprve tri dny stare, ale budou to nadherni pejsci.
Pracovani nanecisto, to je docela zajimave:) Ted jsem si vzpomela na zacatku chatovani nam Janda hrde sdelila : "Dneska jsem byla poprve pracovat za penize!" Fakt pamatuju si to doslova! Takze od prvniho zacinas, to uz taky budes pracovat za penize! Holky mate peknou praci ale taky narocnou.....nemuzete si dovolit samy byt nemocne, nervozni na pacienty, unavene....Tak ti preju at se ti tam libi! Jinak uvidime s cim prijdou srdcari. Ted jsem desne unavena, Jane odepisu az zitra. Krev se zvladne, pohoda!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Monyna » pát říj 13, 2006 1:24 pm

Akenko, zajdi na http://www.vakciny.net Klikni si na očkování do ciziny a vybereš si světadíl, stát, a tam ti naběhne, co na co by si měla být očkovaná a je tam i cena za kolik.Je tam ta japonská encephalitida i ostatní. Jak to dopadlo na obděrech, co žíla nezlobila?M.
Monyna
 
Příspěvky: 78
Registrován: čtv kvě 04, 2006 9:40 am
Bydliště: Kraslice CZ

Jani

Příspěvekod Alenka K. » pát říj 13, 2006 11:52 pm

Kennedy predpokladal 12 stenat a tolik se jich taky narodilo. Ona byla tak tlusta, ze fakt jsme cekali ze jestli neporodi tak praskne. Mama je ale vyborna, od toho sveho nadeleni se nehne, Jak vyrvala od Kennedyho jedno to stene...to bylo fakt uzasny. On ho vzal do ruky a chtel s nim odejit ven a ona se j nemu vrhla a to stene mu zacala rvat z ruky. Rikal, ze kdyby ho nepustil tak mu snad urvala hlavu (tomu stenetu) no a jelikoz to bylo fakt krasna holcicka tak to nechal byt.
Mela by se jmenovat Laki. (Stastna).Plaquenil jsem vubec brat nemohla. Ale ona to byla taky ta doba, kdy jsem byla na tom fakt strasne spatne, chodila jsem s tou mozkovou mrtvici a jeden ceskej doktor co zrovna fungoval v Dawsonu memu manzelovi septal, ze jestli chceme jet do Mexika, abychom jeli letos., ze pak uz bude pozde......No vida....jak se lekari pletou!
Jak vidim tak se klidne muzeme prejmenovat na kinologicky chat, nebo chovne stanice:) Blahopreji Belince ke stenatkum a Jane....k Belince:) Ale myslim, ze moji Bellu netrumfne co se poctu tyka:) Ted si asi Jana pro sebe mumla ze nastesti:) Jani to je jeji treti vrh?
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Mony dik

Příspěvekod Alenka K. » sob říj 14, 2006 12:03 am

uz to mame vsechno zjistene, Japonska encefalitida na tu pry mometnalne neni sezona tak se neockuje...hm...kdy bude sezona?????nebude az prijede do Japonska? Ale neda se nic delat.
Zila nezlobila ani trosku, naopak byla jsem ocenena jak lehce se mi bere krev. Trik je v tom, ze se musi pouzivat motyl (takova ta tenoucka jehla s hadickou) a musim si v horke vode nahrat hrbet ruky. No a pak uz je to parada.......a sestricky si mne chvalej, ze jim poradim, jak to delat:)
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Jana » pon říj 16, 2006 6:57 pm

Alenko máš skutečně pravdu moje Belinka, co se týče počtu potomků na Tvoji rozhodně nemá leda, že bychom napočítali 3 vrhy dohromady naše, ku jednomu vrhu vašemu, ale to by nebylo fér. Byli jsme s naší maminou čekatelkou na ultrazvuku a viděli jsme 3 štěňátka, tak uvidíme čím nás překvapí. Jak cestuje Misha a kde se právě nachází? Mony držím pěsti aby se Ti v novém zaměstnání líbilo a hlavně aby Tě příliš nevyčerpávalo. Jando, kdy jedeš na kotrolu do Hradce? Já tam mám cestu 18. listopadu a potom až v lednu, dej o sobě vědět. Hezký večer všem.
Jana
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát kvě 05, 2006 1:49 pm

Příspěvekod Janda » úte říj 17, 2006 5:53 pm

Holky zlatý, ani nevíte, jak mi chybíte. Tak konečně píšu, ale opět od jinud. Náš počítač už bude snad brzo spravený, tak sláva- scháněla se jedna speiální součástka-houby tomu rozumím jaká-ale už prý snad je, tak jen vše nastavit, připojit a už vás zase budu bombardovat příspěvkama,tak často, že nebudete stačit reagovat :D .
Jani, promiň že odepisuju až teď...Fešák to fakt byl a ještě byl moc milej-to se nestává zas tak často...Snad mě nechtěl hned zlikvidovat, ale asi jen ztlumit, že bych na něj působila hned tak hrrr? :) Né ba ne..asi mi chtěl pomoct, ale mě to porazilo.Známá lékárnice mi včera poradila, abych si to vzala na noc, tak jsem to včera udělala a působilo to i v noci. Sice jsem spala, jak dřevo-ale nic se mi nezdálo, přitom jsem ani budík neslyšela-David mě ráno musel ,,vykopat z postele"..¨
Do Hradce jedu 1.listopadu a pak 20. s Kamčou na oční kliniku...
Alenko, dodatečně blahopřeju za prvé ke štěňátkům a za druhé k úspěšnému odběru-to zdravotní sestra vždy ocení víš?Vím jaké to je, když nejde pacient nabrat..
Tak se mějte a příště už píšu z domu-sláááva...
Janda
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv kvě 04, 2006 3:24 pm

Jani,

Příspěvekod Alenka K. » stř říj 18, 2006 6:10 am

stenatka jsou tak sladky, ze se z nich mohu zblaznit! Dokonce manzel rpohlasil, ze je nechce nikomu dat! A ja uz vubec ne!!!! Ale s trochou stesti zustanou po ruce.....rozebiraji si je sousedi!
Matce v ocekavani preju krasna stenatka:)

Jinak Misha....dneska jede do Prahy a v nedeli leti do Bangoku a bude se courat po asiskych zemich....Thajsko, Indie, Nepal..no budu vam rikat kde zrovna je.....
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Jando

Příspěvekod Alenka K. » stř říj 18, 2006 4:44 pm

s tim pocitacem bych se taky asi blaznila. A ted by to byla naprosta katastrofa kdyz nas domaci opravar kompjuteru se coura nekde po Praze!!!! Doted mi to fakt neprislo, kazdy den jsem mu volala....ale dneska uz nemam na nej spojeni (na posledni dva dny se prestehovali, kde neni internet ani telefon. Jinak mise Brno byla velice zbytecna a bolestiva. Misha tam jel specialne za svoji "babu". Nebyla to zadna jeho babicka, ale moje starsi kamaradka z prace, ktera tou dobou co ja jsem mela Olina, tak uz byla v duchode a byla k nam povolana protoze jsem vedela ze s druhym ditetem budu mit problemy, tak prisla Mishovi delat babicku. Takze u nas pul roku bydlela. No a hned prvni den se za ni Misha vypravil, ale nepodarillo se mu dostat k ni dovnitr do bytu. A pak mu sousedi rekli, ze si ji odvezl syn, tak odesel. Jenze.....ona to nebyla pravda....ona mezitim lezela v byte a umirala a nebyla uz schopna ani otevrit dvere, patrne ho ani neslysela.....
A tak tam lezela cely den a dalsi noc......nez tam prisel jeji syn a nechal ji odvez do nemocnice. Umrela ten stejnej den. Nebudu komentovat jeji deti, ktere ji v tomhle stavu nechali v byte samotnou. Ale opravdu to byl des. Zlomily ji dve veci...jednak smrt manzela pred dvema lety...a a pak...koupila si ojete auto za jedine penize co mela, jeste nebyl ani udelany prevod pojistky, kdyz ji to auto nekdo ukradl a ona ztratila chut zit. Od te doby nejedla.
Jeji dcera vydelava tolik penez, ze se sama chlubi tim,ze co je pro jineho tisicovka je pro ni desetikoruna. No a ona nemohla mame koupit jine ojete auto! Cela ta situace byla fakt desna.....Totiz ona dcera prebrala manzela svoji sestrenici, ktera s nim mela dve deti. Bohuzel musim rict ze moje kamaradka ten vztah mezi nimi podporovala. A ted....kdyz byla tak nemocna....byla to jeji neter kdo se o ni staral!!! Ironie, ze? A kdyz ji ta neter rekla, ze muze taky dopadnout tak...sama a opustena...tak se jenom smala a rikala ze ona ma dost penez aby si zaplatila osetrovatelku. Ale mamince osetrovatelku nezaplatila......
No a tak uz ji Misha nevidel.....Pisu o tom, protoze to je cim jsem se zabyvala cele posledni dva tydny. Jeji zhorsujici se stav a nezajem vlastni rodiny. K placi.....ze> A pro ni dcera znamenala vsechno. Syn ne. Dcera mela vsechno, pro nej moc nezbylo, ani kdyz byli decka.
Zivot je nekdy fakt smutny.......
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Monyna » sob říj 21, 2006 7:46 am

Alenko, to je fakt hyenismus.Je moc smutné, že něco takového ještě vůbec je.Ale s tím se asi nedá nic dělat.Je to,řekla bych,obraz společnosti.Atˇsi Misha tu "exotiku" pěkně užívá.Musím říct, že to je odvaha.Jsem moc rozmazlená.Když jsme někam vyráželi, tak vždy pod křídlama nějaké cestovky, kde v případě nějakého problému byl po ruce delegát, který je řešil za nás.Misha se musí spolehnout sám na sebe.....

Jani, těhulku pěkně rozmazluj.Ale to ty určitě rozmazluješ a má se jako v bavlnce,vidˇ? :lol: děkuji za pracovní podporu :wink:

Ve čt mám přišli měnit okna.Ve středu jsem všechno přikryli a vystěhovali.Binec po nich ani nebyl,byla jsem mile překvapena.Teda až do včerejška.To ještě přišli zedníci na dodělávky a hrůza. Bordel po nich neuvěřitelný,odřeli strop,hnuli s letištěm a shrnuli koberec.Mužský měl co dělat,aby to srovnal.Ale okna udělali dobře, tak je jejim odpuštěno :lol: Úklid jsem pojala vánočně a druntuju.Mám to z jedné vody na čisto.
Michalka byla po celou tuto akci u mamky.Byla poprvé téměř 4 dny bez nás.Byla o.k., ale včera večer už měla trošku slzičky.Dneska za ní jedem, moc se těším.Zvládala to líp něž my s Martinem.Když jsem jí volala neměla zrovna na maminku čas, potvora :D
No nic holky, jdu pokračovat.Mějte se.
Monyna
 
Příspěvky: 78
Registrován: čtv kvě 04, 2006 9:40 am
Bydliště: Kraslice CZ

Příspěvekod Janda » ned říj 22, 2006 10:04 am

Alenko, celé je to šílený...opravdu hrozný..-máš pravdu život je někdy opravdu smutný.
-ještě že máš teď doma alespoň rozptýlení - štěňátka. Prosím tě pošli nějaké fotky, jsem na ně hrozně zvědavá :o .
Alenko, mám k tobě ještě jednu prosbičku- mohla by ses mi prosím mrknout na stránky o lupusu, jestli někde píšou, že lupus může napadnout i periferní nervy?- já jsem se zatím všude dočetla, že jenom centrální nervový systém...díky moc-(nemusí to být hned)
Mony, až budeš mít chvilku cinkni mi -mám nový telefon-konečně přenosný,zatím napojený na pevnou linku a potom bude přes net.-stále nemáme počítač, protože ta součástka co přišla byla vadná a musela se vrátit zpátky na reklamaci...no nemám já smůlu?
Janda
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv kvě 04, 2006 3:24 pm

Mony

Příspěvekod Alenka K. » pon říj 23, 2006 10:03 pm

abych pravdu rekla zacinam byt dost nervozni. Misha se porad jeste neozval, ja vim, je teprve pondeli a on odlital v patek......ale stejne!
Jinak nenavidim cestovat s nejakou cestovkou a ridit se podle nekoho jineho.
Jsem rada kdyz se mohu spolehat na sebe sama. Jinak davam stenata na Kudlanku. mam nadherne fotky! Pochopitelne Romy, zaruka a kvalita:)
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Mony

Příspěvekod Alenka K. » pon říj 23, 2006 10:03 pm

abych pravdu rekla zacinam byt dost nervozni. Misha se porad jeste neozval, ja vim, je teprve pondeli a on odlital v patek......ale stejne!
Jinak nenavidim cestovat s nejakou cestovkou a ridit se podle nekoho jineho.
Jsem rada kdyz se mohu spolehat na sebe sama. Jinak davam stenata na Kudlanku. mam nadherne fotky! Pochopitelne Romy, zaruka a kvalita:)
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Jando

Příspěvekod Alenka K. » pon říj 23, 2006 10:10 pm

pochopitelne, uz to mam vybrane jen prelozit! Dej mi par dni, jo? Ja totiz ve stredu odjizdim do toho Vancouveru. Vratim se v nedeli, takze jenom rychlovka. Stenatka...to si nedovedes predstavit. Ted se na ne divam...teda to by byla fotka, jedno spi, ma otevrenou tlamicku jak usnulo u cucani sladkeho knofliku. Az na dve jsou uz rozebrani. Jsou k zblazneni krasni!!!!!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Janda » úte říj 24, 2006 9:37 am

Alenko, vždyť jsem ti říkala, že to nepospíchá...klidně mi to stačí až příští týden..budu ráda, když do té doby budu mít počítač. Je to fakt na zbláznění-chodím teď na tři různé počítače a všude mají trochu jinou klávesnici. Promiňte mi teda chyby, sice se je potom snažím opravovat, ale kdyby se náhodou chybička vloudila....
Alenko, ať ti to ve Vancouveru dobře dopadne-nebudu nic dělat, jenom ti držet pěstě. A až přijedeš domů, hned dej vědět (ať už můžu zase protáhnout prsty)
Alenko, kam že jsi dala ty fotky? Já to nějak nemůžu najít?
Janda
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv kvě 04, 2006 3:24 pm

holky prave odjizdime

Příspěvekod Alenka K. » stř říj 25, 2006 8:35 pm

desne snezi, bude to silena cesta. Takze vas prosim o vsechny palecky, Jednak aby mi fopadly dobre testy a druhak....abychom tam ve zdravi a jestedneska do toho Vancouceru dojeli, Zitra letim do Vancouveru. Takze zatim......ahoj!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

PředchozíDalší

Zpět na NA KUS ŘEČI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
[CNW:Counter]