DALŠÍ POVÍDÁNÍ o životě Alenky Kennedy

POVÍDÁNÍ O BĚŽNÉM ŽIVOTĚ - kamarádky, které spojil LUPUS - případně i jiné :-)

Alenka

Příspěvekod Alenka K. » úte kvě 30, 2006 1:52 am

Baru funguje ses dobra! Ja jsem tady dneska celej den nebyla, byla jsem ve meste, Prijela Elsa z Aljasky, Misha delal dneska testy z 12 tridy....no byla to honicka.Tak ted zitra je volno ze skoly a pozitri konec skoly. Druheho slavnostni graduace a tretiho ples. A pak o 14 dni pozdeji.....maturita:)
Tak to jsem moc rada ze jsi to zvladla!!!!!!! U nas snad zacalo leto. Jdu s Bellou na prochazku!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Baru

Příspěvekod Alenka K. » čtv čer 01, 2006 1:44 am

jak vidim tak uz ses sem znovu nedostala. Co se deje? Jsi v poradku? Jo ted jsem cetla vnovinach ze v Holandsku zakladaji stranu detskych pedofilu! je to pravda?
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Bara » pát čer 02, 2006 9:37 pm

Ahoj Alenko.
Tak nejak se mi do niceho nechtelo. K tomu je i hrozne pocasi, to cloveku naladu neprida. Byla jsem v Nijmegenu v univerzitni nemocnici na pohovoru ohledne experimentu, ktery tam probiha v souvislosti z novym lekem na "lenivy"zaludek a tak podobne. Po poslednim vysetreni jsme se z doktorem shodli na vysledku, ze nejsem nemocna. Podle vsech rozboru neobjevili ale bubec nic. Na jednu stranu jsem rada, ze nemam nic oskliveho (proto jsem to podstoupila) ale tim padem stejne neznam pricinu proc to to tak je. Protoze me nic neboli, verim tomu, ze je to porucha uz jen z tech neprijemnych priznaku. A to mi ver, ze mi to desne zneprijemnuje zivot. Souhlasila jsem s tim, ze budu polykat osm tydnu ten novy lek (neni jeste na trhu) co to udela. Ale protoze je to experiment, muze se stat, ze budu polykat placebo, ja nevim. Ale muzu kdykoliv skoncit. Jo, a zivotu nebezpecne to neni. Protoze takovy novy lek nez uvedou do lekaren, to trva nekolik let, takze nejsem prvni. Drz mi palce aby mi to pomohlo. Musim tabletu spolknout kazdy den pred teplym jidlem a vzdy priblizne ve stejvou dobu.
Jo, ta partaj pedofilu. Neco jsem o tom cetla v novinach. Neber to vazne, je to nejaky zoufalec, potreboval na sebe asi upozornit, vzdyt by ho ukamenovali. Je to velice ozehava a citliva vec. Navic se to stavi i proti zakonum. Never tomu, blbost. Ale je smutne, ze neco takoveho negativnoho obletlo zase cely svet.
Tak zacal vikend, snad se trosisicku otepli, nevim jak mi bude zitra, ale dneska jsem spolkla tu prvni pilulku, je zelena jak brcal, a pry mi muze byt prvni tri dny mdlo. A to uz ted nejakou chvili pocituji, takze to asi nebude placebo, ale opravdova tableta s obsahem - serein. Tahle latka se pouziva u pacientu s depresemi a zaludek je pry dost nervni......i jkdyz ja se nenervuju, vsechno lazo plazo, a bezne starosti ma kazdy. No uvidime.
Jinak Holandsko zije nastupujicim WK ve fotbale, vsechno je oranzove, to je fakt na zblazneni, ono jsou schopni si natrit barak na oranzovo. Fotbal je tu v NL sport cislo 1, tak si to umis predstavit. Nevim jak to ty dva, mozna tri tydny preziju, ale hlavne zdravicko.......
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Ahoj Baru

Příspěvekod Alenka K. » sob čer 03, 2006 5:01 am

tak jsem uz dneska unavena a desiim se pristiho tydne. Olin si nasel praci....fajn, ja jsem mu slibila ze ho budu vozit....ale to jsem netusila, ze jedna z jeho smen bude od 4 do 11. Tak si predstav jak mi to rozhodi den....ani nerikam ze v noci byvam tak unavena....a jet nekam v jedenact v noci!!!!!!! Je to sice jenom 4o kilaku tam a zpatky, ale....no proste bude to des a nedovedu si to ani predstavit. Takze asi nejvic znicena z toho ze Olin pracuje budu ja......
Jinak Misha zitra ma maturitni ples....ale....dneska sel do skoly delat vyzdobu. pak k nejakemu kamaradovi a jeste neni doma. Takze jen muzu doufat ze prijede, jinak nevim. A to prosim ma byt velky den jeho zivota! Jenze on na to uplne kasle!
Baru jsem moc rada, ze to neni nic"oskliveho", ale blby je, ze neprisli na to co a cim to vlastne je. Takze po vysetreni jako pred nim...No aspon ale vis, ze jsi jinak v poradku!No a tema praskama co jsi zkusebni kralik..., tak to jsem mox zvedava jestli ti aspon trochu pomuzou. Bylo by moc fajn kdyby jo. Drzim palecky a jdu spat....POrijde neprijde....uvidime jestli tady rano bude. Vidis uz to beru lehce....hlavne zdravicko! A dobrou noc! Zitra je ples!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Bara » sob čer 03, 2006 2:38 pm

Alenko,
rano to vypadalo slunecne, ale uz je opet zatazeno sedo, ale teplota kolem 18. Povesila jsem pradlo venku, tak snad nezacne prset, v predpovedi slibuji nekolik dni sucho. Jenze casto jim to nevyjde.
Tak ty jdes dneska trdlovat? Kdyz ja jsem mela maturitni ples (krasne a slavnostne v Obecnym dome), tak to bylo i pro vsechny rodinne prislusniky, ale tady se to tyka pouze maturantu a jejich partneru. My kjsme to meli s;avnostni. Dekorovani maturantu, opravdickej orchestr a hrali nam studentskou hymnu a vsichni po nas hazeli mince a my jsme je chamtive rychle sbirali. Mam je jeste porad schovane, ty hlinene desetacky, padesatniky, koruny a dvoukoruny - ty uz davno neplati. Tenkrat jsme meli cely Obecnak pronajaty a mohli jsme prochazet ze salu do salonku, na balkon i restaurace dole. Pak byl nekolik let zavreny a v renovaci. Ted je uz nekolik let otevren, krasne zrenovovan, je tam hezke posezeni, francouzska restaurace, Cafe ve stulu secese atd..... jenze ceny ve stylu se podivat, pokochat a odejit. Ve dvou to clovek jeste pro jednou obetuje, ale jinak, rozum ti napovi, ze nejsme blbi takhle rozhazovat. Nejsem skudlilka, ale nekdy mi rozum zustava stat nad tim co si dovoli rici za kafe.
Tedy ja vam preji hezky prozity vecer, slavnostne naladeny, at mate hodne peknych vzpominek a fotek do albumu. Zdravim
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Baru

Příspěvekod Alenka K. » sob čer 03, 2006 4:31 pm

tak prisel ve dve rano, privezl ho kamarad. Ja uz jsem davno spala. V podstate neni o co se obavat, kluci nepiji, nekouri,nedroguji a nevykradaji obchody! Ted i ja jdu veset pradlo....ale mam...nemam? vypada to zase na dest, ale snad....Olina dneska veze do prace sousedka, takze ja nemusim diky bohu aspon dneska! Uz jsem mela s tim starosti jak to vyresit. Na Bear creek za Elsou a Kennedym v osm, Olin prace v devet, Misha graduace, ma tak byt v deset, zacina se v jedenact....no to ze ho vezme mi fakt pomohlo. Ted se jdu nacancat. Make up a tak.... U nas je maturitni ples primo ve skole. jenze po ceste tam musi Misha jeste vyzvednout Aylu, no a je tady porad Elsa, takze jde s nama taky, na ceste je Dada z Aljasky a nejakej Cech z Washingtonu s dcerou, vcera byl u nas Ivan z Whitehorsu, no tak uz proste mame tady leto!
Jo to vzpominani na doby maturitni a predmaturitni! Ja jen mohu rict jedno: diky bohu ze kluci nejsou po mne! Ja nasim dala zabrat!!!!! I kdyz jeste mam Olina a u toho si nejsem nicim jista! Je rikala jsem ti, ze vcera jak jsem jela s Olinem do prace, tak mi pres cestu prebihala losice s dvema losatkama? Byla to definitivne zenska, protoze prehehla na druhou stranu tak se zastavila a bezela pres silnici zpatky. Ty dlouhonohy drobci bezeli za ni. I kdyz Misha teda rikal, ze byli vetsi nez ja:) Ona totiz vi, ze je chranena, ze si nikdo nedovoli ji strilet.
Ale cloveka to krasne naladi, protoze je to moc krasny!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Bara » sob čer 10, 2006 2:05 pm

Ahoj Alenko.
Tak po delsi dobe se zase hlasim. Co je noveho? U nas zacala desna vedra. Obloha je bez mracku, ja tyhle hice nemusim. Mam rada do 25 sem tam mracek a vanek. Uvazujeme o koupi airco pro horejsek. Mame plochou strechu a nemame pudu, tak to dusno je v loznicich. Kdyz to trva 2-3 tydny, tak je to neprijemne. Driv jsem takove vykyvy tady v NL nezaznamenala, asi se opravdu neco meni . Zacalo trosku pofukovat, zaplatpanbu jinak to vecer nevypruvanim.
Jinak mam moc hezkou zahradku, ve vsech rozich neco kvete, dokonce ty ukradene divoke orchidee z rakouskych hor opet kvetou. Vypada to, ze tohle klima jim take svedci. Ja jsem je tam v lese vydloubla, vubec jsem nevedela ze to jsou orchidee, protoze me nenapdlo, ze by v takovem podnebi rostly takove exoty. Az doma jsem zjistila, ze jsou chranene, jeste ted se za to stydim, ale stalo se.
Alenko, dneska jsem cetla v novinach, ze jedna mlada rodina mela osmi denni miminko a jejich pes husky ho v noci vytahnul z kolebky a zakousl. Psa hned utratili, ale mam z toho husi kuzi. Ze pry to zpusobila psi zarlivost. Umis si to predstavit, takovyho malinkyho chroustecka ? Chudaci rodice, jen to pomysleni.
Zitra mame navsevu, prijede Dickova rodina. Dick mel narozeniny na 6.6. 2006 - pry den dabla, satana. Pavel zase slavil 7.6. a tak trosku opozdene prijedou gratulovat. Vecer mam v planu barbeque.
Jinak zacala fotbalova manie, to by jsi musela zazit, holandske ulice, domy jsou ozdobene oranzove. Kam se podivas vsude oranzovo. Dokonce i housky u pekare posypane oranzovym neco jako makem, dorty s oranzovou polevou. Doufam, ze ty tri tydny prezijiju ve zdravi, nebot mam doma fotbalovyho fanatika. Takze hlavne zdravicko. Ali jdu si udelat kavicku a na druhe televizi koukat na My fair lady, protoze venku je to hruza, dlazba na terase je rozpalena, uvnitr je lepsi. Ahoj a hezky vikend a taky trosku tepleji......
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Baru

Příspěvekod Alenka K. » sob čer 10, 2006 6:30 pm

fotbal se nas nedotyka, nejak musim priznat, ze o nem vim jenom diky tobe:) U nas jsme nefotbalovi a Kanadany myslim vubec daleko vic zajima baseball nez nejakej socer. Ale dovedu si predstavit ze Holandskem to ted primo hejbe. Zahradka...nejak jeste porad nemam ale vcera jsem si prinesla ryc. No je to zacatek, ne? Ale moc uz toho nevyroste. Jenze porad to bylo ohledne te potopy.....
Divoke orchideje? Ty musi byt prekrasne, nedelej si z toho hlavu, nevedelas co to je. Tak si je uzivej!
Ja jsem ospala, vcera se vratil Misha (po dvou dnech u nejakeho kamarada, uz ztracim pomalu prehled....taky jsme byli na cine nez tam sel a myslim, ze uz cinu ted zase pro tento rok nemusim. Aspon tu zdejsi.
S tim huskym....vis husky jsou nejdobrosrdecnejsi, nejmilejsi a nejkrasnejsi psi na svete. V kazde rase muze ovsem byt vadny jedinec, Ja jsem mela krasneho kokrspanela, ktereho jsm museli dat pryc protoze terorizoval celou rodinu. Rozhodla se, ze ja potrebuju byt ochranovana pred svoji rodinou a podle toho se chovala. Vecery u na vypadaly ve znameni pozor nehybat, Monika by so to mohla spatne vylozit. Ale kdyz pokousala i dedecka, tak jsme e rozhodli, ze jedine reseni je ji dat pryc. Jenze ona v kazde rodine delala uplne to stejne Vybrala si nejzranitelnejsiho cloveka a chranila ho. Takze nakonec skoncila na veterine na utraceni, kde si ji vsimla doktorka jaka je prekrasna a vzala si ji domu. Situace se opakovala. No a pak uz se nedalo nic delat......
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Hallo Alenko,

Příspěvekod Bara » čtv čer 15, 2006 6:55 pm

co delas? Vubec se neozves. Nas suzovaly nekolik dni desna vedra, uz jsem zacinala nenavidet leto, ale jednou noci se to zmenilo z 30tek na 15 !!! a je desne zatazeno. Verila bys tomu, a zacala nam zase byt zima. Je to hotovy blazinec. Dick se dal do natirani oken a protoze mame bily dum, tak i ten trochu kolem dokola zkraslit. Jinak na zahradce mam uplne sezehlou spalenou travu, ted trochu sprchlo, tak poroste, zacinaji kvest hortensie a pnouci ruze a objevily se mi samy od sebe aniz jsem je sazela kopretiny. Dala bych si je do vazy, mam je moc rada, jsou krasne, ale smrdej. Tak je necham na zahone.
Jinak zivot plyne, denne tri zapasy fotbalu. Ve tri v sest a v devet. O zabavu mame postarano, ale me je to uplne fuk, hlavne zdravicko.
Jo, cetla jsem v novinach ze horely lesy na Aljasce (docela hodne), nejaky blbec vyhodil zhavy popel na kraj u lesa!!!!!!
Alenko, dneska jsem strihala odkvetle ruze a zapichl se mi trn do briska na palci a ta malilinka spicka mi tam zustala. Az ted to zjistuji, protoze to zacina bolet , prst mi natekl a zcervenal. Tak koncim, jdu se osetrit. zatim ahoj
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

horkaaaaaaaa

Příspěvekod daniela » čtv čer 15, 2006 7:13 pm

Ahoj Jaruško,

ty se máš... tady je tak, že lidi padaj na ulicích a už i jeden z toho umřel.. Dusno, hnusno.. ale teď se už zatáhlo, a já doufala, že bude pršet - ale neee - to jen přichází večer...
V televizi říkali, že to má trvat minimálně ještě týden - a stále a všude varují lidi, co mají dělat...

Dívala jsem se na počasí na netu, jak je u Alenky - představ si, že tam má holka taky horko... dnes tam asi bude mít kolem 28 Celsiovejch...Když si mi zasmutnil Robert, jak v kanclu padají na hubu, jak jim to vůbec nemyslí, že by dal bůhví co, kdyby byl na Yukonu - tak jsem mu to napsala - a on reagoval:
Panebože, dyk se jim tam losi vypařej!!!
On totiž šíleně zbožňuje tahle malinká zvířátka :-)
tak zatim pa, holčičky...
d@niela
Uživatelský avatar
daniela
Site Admin
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 26, 2006 12:10 pm

Baru

Příspěvekod Alenka K. » pát čer 16, 2006 12:24 am

tady vetsinou hori jenom ze je horko, nebo od besku. A casto. Jenze letos jeste nebylo poradne horko. Jak zacne tak prvne uslysim nad barakem litat bombardery s vodou. A litaji jeden za druhym.nektere roky jsou horsi jine lepsi, ale vzdycky nejakej les shori. Citim se ted vycerpapana znicena. Jeste ze Olin zacal denni smenu! Ta nocni je na mne des. Posledne jsem na nej ve meste cekala dve hodiny, O pul treti jsme byli doma. Je to hezke ze pracuje ale narocne na mne. Za leto vydela skoro 3000 dolaru, ale ja si neodpocnu. Takze to delam jenom pro nej, aby mel dobrej pocit, ze si vydelava penize. Narok uz snad bude mit svuj ridicak, tak to bude lepsi. je mu 14 ma delat 6 hodin denne, vcera delal 12! Jenze on je jak buldog..nepusti.
Fotbal nevim vubec nic.
Ale nejakej znamej mi rikal, ze nejsou ani ted pekny hry. Tak nevim. Stejne nerozeznam ktera hra je dobra a ktera neni. A ted si jdu na chvilku lehnout.....Abyh nezapomela, preju obema tvym chlapum vsechno nejlepsi!
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Bara » pát čer 16, 2006 3:43 pm

Alenko, Te zdravim. Po tech vedrech bylo vcera chladno, ale dneska je tech prijemnych 21 a slunicko je za mraky, docela to vitam. Teploty ale pujdou zase nahoru, ale uz ne tak drasticky. Holandsko ma primorske podnebi, tak v techle vedrech je (ne vzdycky, ale casto) takove to lepive dusno.
Dneska delam jen tak neco narychlo k veceri, Pavel jde do centra koukat na fotbal, to vis v sest vecer zacina holandska ofenziva, hraji druhy zapas. To bys musela zazit, ulice jsou liduprazdne, vsichni sedi u televize, nebo na namesti u velkeho monitoru. Vsichni jsou oranzove namaskarei a namalovani, ale je to radost videt, pokud to nezacne hadanicemi, rvackami a rozbijeni co jim prijde pod ruku. To mi vadi, to nema nic spolecneho se sportem.
Ja zacala umyvat ty okna, vyprala zaclony, ale dodelam to az zitra. Dolejsek, ale jeste me ceka horejsek. Nesmim se prepracovat, zitra je take den. Hlavne zdravicko. Tak jdu pect ty hamburgry. Jo abych nezapomnela, ten lek co uzivam, ZABIRA !!!!!!! Polykam ho presne 14 dni, jednu tabletu pred jidlem a parada. Dneska zacinam polykat dva, najednou, po dvou tydnech se vracim na jeden. Jim na co mam chut, ale hlavni je, ze si muzu dovolit ovoce a zeleninove salaty vecer, proste vsechno. Jsem v euforii, tak aby mi nesplaskla jako nafukovaci balon....
Jo, doufam, ze se nezlobis, ze jsem te predstihla s tim hummusem, ale pokud mas podobny recept nebo odlisny, tak to dopln. Ahoj
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Baru

Příspěvekod Alenka K. » sob čer 17, 2006 4:41 pm

uz se zase citim, ze bych mela topit...zzzima. Prsi a je tak sedo a neprijemne.....
Jsem desne rada, ze lek zabira! Po tolika letech..co? Ale vidis, nakonec se na to neco naslo! Jsem si jista, ze ted uz to bude OK. Pozitivni mysleni:)

Musim se podivat do vysledku fotbalu.i kdyz je mi to uplne jedno.....ale jen tak abych vedela, jak na tom jsou ti vasi Holandani, kdyz je tam takove nadseni! pro mne teda nepochopitelne, ale jo...at se chlapi bavi, ze jo?
Noja mam ted uz dve tezce pracujici deti, Olin dela v kuchyni hotelu Eldorado, a to je opravdu drina, Misha dela na zlatych polich. Mishovi pristi tyden zprovoznime jeho auto (nastesti) protoze ja uz jsem znicena z jezdeni. A to ted oba chodi na sedmou rano!!!!!!!. Takze s nostalgiii vzpominam, jaka to byla pohoda kdyz chodili do koly na devatou! To maminka odpocivala jeje...... Robin mi ted sedi n rameni a rve na mne, ai na hlad, no jo jdu krmit...je s nim prace! Ale je tak milouckej....
Uživatelský avatar
Alenka K.
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon kvě 01, 2006 10:49 pm

Příspěvekod Bara » sob čer 17, 2006 5:14 pm

Tak abys byla v obraze, tak ted v sest vecer zacal zapas Cechy a Ghana, v prvni minute dala Gnaha gooool, neuveritelne. Cechackove zkoprneli. Doufam, ze to vyrovnaj. Holandani hrali zatim 2x a 2x vyhrali i kdyz Dick tvrdi, ze Pobrezi Slonoviny s kterym hrali druhy zapas byli lepsi. Nesleduji to, ale jen tak co zaslechnu, tak pada malo golu, ale atmosfera je perfektni. Kdyz hrali Svedove, tak bylo na stadione 45.000 svedskych fanousku a oni prohrali. To bys musela videt, 45 000 smutnych Svedu, malem breceli. Vcera byl stadion zase uplne oranzovy, a kdyz slysis jak cely stadion zpiva z plnych plic hymnu, tak je to nadherny az z toho mas husi kuzi. No nic jdu delat neco k veceri, ti moji kluci chteji jist v prestavce, tak abych to zvladla. Zatim ahoj
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

Příspěvekod Bara » sob čer 17, 2006 6:44 pm

Alenko, tak ti jenom doplnuji, uz je to 2-0 pro Ghanu a na vyrovnani maji 5 minut !!!!! Uz vidim 45 000 smutnych Cechu. Svedove byli ve zlutom, Cesi jsou v trikolore, ale v podstate v cervenom, na zaberu jsem videla nekteri uz dopredu placici. Je mi jich lito.
Uživatelský avatar
Bara
 
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 28, 2006 9:02 pm

PředchozíDalší

Zpět na NA KUS ŘEČI

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron
[CNW:Counter]