CO KDO ŘEKL:

co kdo našel zajímavého

CO KDO ŘEKL:

Příspěvekod daniela » sob kvě 20, 2006 6:44 pm

Marek Eben:

„Možná, že puberta je jeden z nástrojů, jak příroda pečuje o lidský rod, aby nevyhynul. Protože člověk by asi nikdy dobrovolně neopustil to bezpečí vlastní rodiny, kde je o něj postaráno milujícími rodiči, a rodiče by asi těžko přenesli přes srdce, že to rozkošné a bezproblémové dítě najednou odchází.

Ale pak přijde spásná puberta a z toho rozkošného dítěte se stane nesnesitelný jedinec, který opovrhuje svými rodiči, jejich hudbou, jejich oblečením, jejich životním stylem, takže nakonec jednou, když praští dveřmi a odejde, rodiče to jakž takž přežijí.

A co je zajímavé, že hned venku na toho nesnesitelného jedince čeká jiný nesnesitelný jedinec, ovšem opačného pohlaví, který také před chvílí někde praštil dveřmi. A ti dva nesnesitelní pocítí k sobě tak neuvěřitelnou náklonnost, že spojí své životy a stanou se z nich báječní milující rodiče, od kterých by žádné dítě neodešlo, nebýt puberty.

Je to podle mě velmi rozumné‚ a co příroda dělá, dobře dělá.
Tak přežij!“

.
d@niela
Uživatelský avatar
daniela
Site Admin
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 26, 2006 12:10 pm

Příspěvekod sasa » ned kvě 21, 2006 10:31 am

:-) jj
pubertu vymyslela matka priroda, aby to nebylo rodicum lito, kdyz jim deti vyletaji z rodneho hnizda
Obrázek
Uživatelský avatar
sasa
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv kvě 04, 2006 9:48 am
Bydliště: CZ, Praha

PÁR CITÁTŮ PRO POTĚCHU

Příspěvekod matýsek » pon kvě 22, 2006 9:14 pm

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dnové, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci. JAN WERICH

Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo. AMERICKÉ PŘÍSLOVÍ

Na cestě k opravdové lásce leží tři velké balvany, jimiž jsou sebeláska, ješitnost a žárlivost. Dokud je neodvalíš stranou, nedostaneš se kupředu. RICHARD ALDINGTON

Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná. INGRID BERGMANOVÁ

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen. JEAN DUTOURD

Myslet lze jen rozumem, ale chápat jen srdcem. JOSEPH ADDISON

Člověk umírá tolikrát, kolikrát ztratí přítele. FRANCIS BACON

Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem. DAPHNE DU MAURIER
Skutečnost, že nás někdo miluje, nás málo uspokojuje. To, co nás činí vskutku šťastnými je, že my můžeme někoho milovat. PAUL CLAUDEL


--matýsek--
Uživatelský avatar
matýsek
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 11, 2006 3:07 pm

Marek Eben

Příspěvekod Míša » úte kvě 23, 2006 11:07 am

To řekl Marek Eben moc hezky. Docela by se to hodilo i k dnešnímu tématu na hlavní stránce "Maminko, já už jsem dospělá".

A co říkáte na to, že by si M.Eben založil firmu a učil by tam naše politiky kultivovanosti? Jestli by se je to vůbec dalo naučit :?
Míša
 
Příspěvky: 32
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:40 am

gentlmenské chování u politiků?

Příspěvekod sangria » úte kvě 23, 2006 11:30 am

Prosím tě, politika přeci nikdy nebyla o slušném a seriózním jednání...
Politika chce lidi tvrdý, rázný, bez skrupulí, lidi, co dokážou navenek být třebas i "gentlemouni", ale za rohem ti vrazit tu pomyslnou kudlu do zad...
Když to tak vezmeš, tak žádný opravdu úspěšný politik nebyl nijak citlivý. To by prostě nic nedokázal - pokud nesvede jít přes mrtvoly, tak je vedle... a převálcuje ho ten, co to umí.

To jen ti, co jsou "lepší", se umějí víc ovládat. Ti panáci, co jsou v naší vládě - to přeci nejsou žádní politici... Myslím, že kdyby se to vzalo hodně let dozadu a ze všech se pak měli vybrat ti opravdu nej - tak by jich zas až tak moc nebylo...Co říkáš?
I like sangria
Uživatelský avatar
sangria
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon kvě 08, 2006 10:37 am
Bydliště: Prague

Příspěvekod daniela » úte kvě 23, 2006 1:22 pm

KDO SE MÁ V MUŽÍCH VYZNAT?

1. Hodní muži jsou oškliví.

2. Hezcí muži nejsou hodní.

3. Hezcí hodní muži jsou homosexuální.

4. Hezcí hodní muži, kteří jsou heterosexuální, jsou ženatí.

5. Muži, kteří nejsou moc hezcí, ale jsou hodní, nemají peníze.

6. Muži, kteří nejsou moc hezcí, ale jsou hodní a mají peníze, si
myslí, že jim jdeme po penězích.

7. Hezcí muži bez peněz jdou po našich penězích.

8. Hezcí muži, kteří nejsou moc hodní a jsou heterosexuální, si
nemyslí, že jsme dost hezké.

9. Muži, kteří si myslí, že jsme hezké a jsou heterosexuální a jsou
trochu hodní a mají peníze, jsou zbabělci.

10. Muži, kteří jsou trochu hezcí a trochu hodní a mají nějaké peníze
a díky bohu jsou heterosexuální, jsou plaší a NIKDY NEUDĚLAJÍ PRVNÍ TAH!

11. Muži, kteří nikdy neudělají první tah, okamžitě ztrácejí zájem,
když přebíráme iniciativu my.

. KDO SE MÁ SAKRA V TĚCH MUŽÍCH VYZNAT?

Muži jsou jako víno. Začínají jako hrozny a my je musíme vyždímat a
držet je potmě aby dozráli a mohli být k užitku po večeři ...


(POSLALA KATKA)
Uživatelský avatar
daniela
Site Admin
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 26, 2006 12:10 pm

Příspěvekod sasa » úte kvě 23, 2006 1:45 pm

Otec se vrací z práce a vidí, jak jeho tři děti sedí před domem, stále jsou v pyžamech a hrají si v blátě mezi prázdnými krabičkami od číny, které jsou rozházené po celé zahradě. Dveře od manželčina auta jsou otevřeny, stejně jako dveře do domu a nikde není ani stopa po psovi.
Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek. Lampa byla převrácená, běhoun skrčený pod zdí. Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize na kanálu s kreslenými pohádkami a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku. V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, zbytky snídaně rozházené po stole, lednice byla otevřená, psí žrádlo bylo vysypané na podlaze, rozbitá sklenička ležela pod stolem a u zadních dveří byla uplácaná hromádka písku.
Muž rychle vyběhl schody, stoupaje na další hračky a šlapaje po oblečení. Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl jak dveřmi od koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo a další rozházené hračky. Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo i stěny byly pomalovány zubní pastou.
Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se, jak se měl celý den.
Podíval se na ní nedůvěřivě a zeptal se: Co se tu dnes stalo? Usmála se znovu a odpověděla:
- Pamatuješ si, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně "Co jsi do prdele dělala dnes celý den?"
- Ano - odpověděl muž nejistě.
- Tak dnes ... jsem to neudělala!
Obrázek
Uživatelský avatar
sasa
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv kvě 04, 2006 9:48 am
Bydliště: CZ, Praha

BÁSEŇ ŽENY - BÁSEŇ MUŽE :-)))

Příspěvekod sangria » úte kvě 23, 2006 5:11 pm

BÁSEŇ ŽENY

Chci muže, který je krásný, chytrý a silný,
milující dlouhé naslouchání,
muže který myslí dřív než mluví,
muže který zavolá a nečeká týdny.
Jeho zaměstnání je prostě skvělé,
jeho konto pro mě vždy vroucně otevřené.

Galantní u stolu, etikety znalý,
záda mi mne a to bez váhání.
Ó, muže který mysl mou miluje
a ví co odpovědět na 'můj zadek, jak velký je?'
Muže takového nekonečně chci milovat
a jako svého nejlepšího přítele znát.


BÁSEŇ MUŽE

Chci hlucho-němou nymfomanku
s velkejma kozama, co vlastní pivnici a rybářskou loď.
Vím, že se to nerýmuje a je mi to u prdele.

:roll: :P :P :roll:
I like sangria
Uživatelský avatar
sangria
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon kvě 08, 2006 10:37 am
Bydliště: Prague

Sangrio,

Příspěvekod Ceskymo » stř kvě 24, 2006 1:34 am

ty jsi ale kus! :D
Vystihls to - to je prave ten zenskej a muzskej svet...
Mimochodem, piju sangrii pul na pul s ledem na zizen, a je to mooooc dobry!
Haf!
Uživatelský avatar
Ceskymo
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned kvě 21, 2006 6:50 pm
Bydliště: Johannesburg, CA

Příspěvekod sasa » stř kvě 24, 2006 7:42 am

JEJÍ deníček:
V sobotu večer se choval podivně. Chtěli jsme si jít někam sednout. Byl naštvaný. Možná kvůli tomu, že jsem byla s kamarádkou celý den po nákupech a přišla jsem pozdě. Skoro jsme nepromluvili, tak jsem zkusila navrhnout jít někam jinam. Neprotestoval, ale přesto pořád mlčel a byl duchem nepřítomný.
Když jsem se zeptala, co se děje, řekl jen: "Nic". Ptala jsem se ho, jestli je naštvaný kvůli mně. Ale odpověděl, že to nemá se mnou nic společného a že si nemám dělat starosti. Když už jsme jeli domů, řekla jsem mu, že ho miluji, ale nevěnoval tomu pozornost. Jednoduše nechápu, proč mi neřekl: "Také Tě miluji".
Když jsme došli domů, cítila jsem, že jsem ho ztratila a že už se mnou nechce nic mít. Jen nepřítomně seděl a koukal do prázdna. Pak jsem si šla lehnout. Přišel o 10 minut později a k mému překvapení zareagoval na mé něžnosti. Pak jsme se milovali. Avšak stále jsem měla pocit, že je svými myšlenkami daleko ode mne. To bylo na mne příliš, tak jsem se rozhodla, že si otevřeně promluvíme, ale on již spal. Než jsem usnula, tak jsem plakala. Nevím, jak to půjde dál. Jsem si skoro jista, že má jinou. Pak můj život nemá skoro žádný smysl.

JEHO deníček:
Sparta sice prohrála, ale večer jsme si prima zašukali.
Obrázek
Uživatelský avatar
sasa
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv kvě 04, 2006 9:48 am
Bydliště: CZ, Praha

Příspěvekod daniela » stř kvě 24, 2006 2:14 pm

Pevně doufám, že se vám to všem povede otevřít - to je něco nááádhernýho - v podstatě "poezie tužkou"... ale - otevírá se to pomalu, tak vydržte ...

http://fcmx.net/vec/get.swf?i=003702

kouzelný, co?
d@niela
Uživatelský avatar
daniela
Site Admin
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř dub 26, 2006 12:10 pm

Příspěvekod Alicka » pát čer 02, 2006 3:02 pm

Tak to teda stoji za to. Jo jo, kdo umi umi - kdo neumi .... A me malem vypadly oci z dulku.
Moc prima na poteseni duse a prilepseni nalady, dekuji.
Alicka
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv kvě 04, 2006 7:52 pm


Zpět na TEXTY, CITÁTY, FTÍPKY ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron
[CNW:Counter]